Spolupráca

Kategórie
 
 
 
 
 

Spolupráca

Vyskúšali ste si výrobky TianDe a ste s nimi spokojní (alebo dokonca ste už dokonca "TianDe pozitívni")? Máte chuť skúšať ďalšie a ďalšie výrobky? Je vám TianDe sympatické a vy sa chcete so svojimi pozitívnymi skúsenosťami podeliť aj s priateľmi? Ak ste odpovedali minimálne na jednu otázku kladne, členstvo v TianDe je pre vás ako stvorené!

Aké sú hlavné výhody Členstva v TianDe a spolupráce s tiandekozmetika.sk?
 
  • Po registrácii nakupujete s výraznou zľavou, ktorú by ste určite nečakali
  • Za registráciu nič neplatíte – je zadarmo
  • Nakupujte, kedy chcete alebo potrebujete - nemáte žiadne povinnosti pravidelných každomesačných nákupov*
  • Vyberáte si zo širokej ponuky TianDe s viac ako 700 výrobkami – náplaste proti bolesti, intímna hygiena, pleťová a dekoratívna kozmetika, výživové doplnky a mnoho iných
  • Nákupy v najväčšom TianDe e-shope na Slovensku zaručujú 99% produktov skladom a expresné dodanie každej vašej objednávky
  • Každý mesiac pripravujeme nové akcie, zľavy, darčeky a extra výhody pre registrovaných

Aké sú ďalšie možnosti?
  • 1.  TianDe už poznáte a chcete sa so svojimi pozitívnymi skúsenosťami podeliť a o TianDe povedať svojim priateľom, rodine a známy. Chcete si privyrobiť a/alebo mať výrobky TianDe zadarmo.
  • 2. TianDe vnímate ako pracovnú príležitosť; radi by ste svoj obchod (či už kamenný alebo e-shop) chceli obohatiť o výrobky TianDe.
Aj v týchto prípadoch vám vieme poradiť, pomôcť, zaškoliť. Dodáme vám potrebné informácie, materiály, zabezpečíme non-stop podporu cez zákaznícky servis. Pomôžeme vám s organizáciou alebo zabezpečíme našu priamu účasť na podujatí vo vašom meste/regióne (prednáška, informačné stretnutie, workshop, seminár) a pomôžeme vám s oslovením zákazníkov a budovať váš obchod. A to všetko s minimálnymi nákladmi.

Kontaktujte nás e-mailom na zuzana@tiandekozmetika.sk alebo na tel. čísle +421905 291 321 a my vám radi poskytneme viac informácií, pomôžeme s registráciou s prvou objednávkou**.

* registrácii končí platnosť v prípade, že počas 6 mesiacov neurobíte ani jeden nákup.
** nakúpite za 20 bodov (25 Eur) a od tejto hranice získavate výnimočne vysokú zľavu na všetky ostatné nákupy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia