Kategórie
 
 
 
 
 

Stylingový sprej na vlasy s Aloe „Objem a pružnosť“

Stylingový sprej na vlasy s aloe "Objem a pružnosť"S...
Kód produktu:20144
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Dočasne vypredané
Vaša cena: 9,08 € bez DPH
10,90 € s DPH
Nákupom tohto produktu získate 6 bodov.

Stylingový sprej na vlasy s aloe "Objem a pružnosť"

Starostlivosť o vlasy a ideálne účesy v jednom? Vďaka novému stylingovému spreju na vlasy s aloe "Objem a pružnosť" od TianDe je to skutočne realné. Môžete zafixovať účes, dodávať vlasom objem, zvýrazniť jednotlivé pramene alebo vytvoriť lokny. Experimentujte a doprajte si zmenu každý deň! Zabudnite na fixačné prípravky, ktoré poškodujú vlasy. Vďaka spreju od TianDe vaše Kučery vyzerajú dokonale a zároveň zostanú zdravé.

Chcela by si dnes vykúzlit veselé kučeravé pramienky? So stylingovým sprejom to bude hračka! Natočte si vlasy obvyklým spôsobom a zafixujte ich pomocou TianDe.

Dávate prednosť prírodnému vzhľadu, ale chcete, aby vaše vlasy vyzerali upravené? Potom vlasy umyte, zľahka vysušte ručne, aplikujte sprej s aloe a nakoniec ich vysušte fénofm. Vlasy získajú prirodzený objem a budú sa krásne lesknut.

Trápia vás elektrizujúce vlasy? Aplikujte sprej s aloe od TianDe na suché vlasy v záverečnej fáze upravovania účesu a zabudnite na trápenie.Použitie: Naneste stylingový sprej na vlhké alebo suché vlasy a užite si dokonalý vzhľad svojich vlasov.

Objem: 200 ml

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia