O tiande

Kategórie
 
 
 
 
 

O TianDe

TianDe, aký je príbeh tejto úžasnej značky?

TianDe - to sú jedinečné výrobky, v ktorých sa spája to najlepšie z tradičnej čínskej, tibetskej a ruskej medicíny s modernými vedeckými poznatkami.

TianDe ponúka viac ako 600 výrobkov pre celú rodinu - pozrite si Tiande katalóg s celým sortimentom produktov. Široká paleta produktov pokrýva takmer všetky oblasti bežnej spotreby. V TianDe nájdete výrobky osobnej hygieny, starostlivosti o telo, vlasy, ústnu hygienu, pleťové výrobky, wellness výrobky a doplnky výživy, výrobky proti bolesti, dekoratívnu kozmetiku či výrobky pre domácnosť.

TianDe je unikátne z viacerých dôvodov. Vo výrobkoch nájdete výnimočné ingrediencie ako napr. výťažky z liečivých rastlín - zázvor, lotos, zelený čaj, cordyceps, linghzi. V produktoch sú zastúpené aj éterické oleje, napr. olej zo vzácneho jazmínu, rozmarínu, šalvie, ylang-ylangu. Nemenej zaujímavé sú unikátne zložky živočíšneho pôvodu ako je hadí tuk, morský kolagén, ovčia placenta, slimačí mucín, perly a minerály – zlato, striebro, kremík. Vďaka šetrnému spracovaniu je zabezpečená vysoká účinnosť všetkých výrobkov. TianDe sú produkty vyrobené na prírodnej báze. A čo je viac ako pozitívne, TianDe je cenovo prístupné pre všetky peňaženky.

TianDe sa vyznačuje

  • vysokou kvalitou – produkty TianDe obsahujú liečivé látky, ktoré sú dôležité nielen pre pleť a pokožku, ale sú rovnako prospešné pre celý organizmus.
  • intenzívnym účinkom - TianDe výrobky obsahujú 15 až 30% účinných látok, čo je v porovnaní s inými produktmi až 10 násobne viac. V bežne dostupných kozmetických produktoch nájdete približne 2-3% účinných látok. TianDe výrobky majú vďaka tomu výrazné omladzujúce účinky; pôsobia do hĺbky a spomaľujú proces starnutia. Výrobky TianDe sa právom porovnávajú s kozmeceutikami – kozmetickými výrobkami profesionálnej úrovne, ktoré používajú dertmatológovia či špecializované kozmetičky.

Filozofia TianDe

TianDe znamená v preklade „Nebeská dokonalosť“. Svoju filozofiu zakladá na prirodzenom prepojení - harmónii krásy, zdravia a lásky. TianDe ponúka komplexný prístup k zdraviu aj kráse človeka a prepája múdrosť stáročí v podobe starých receptúr s novodobými technológiami v spolupráci s lekármi a dermatológmi.

História

Spoločnosť TianDe bola založená v roku 2007 v Altaji, v jednom z ekologicky najčistejších regiónov sveta, ktorý sa nachádza na hraniciach 4 krajín - Ruska, Mongolska, Kazachstanu a Číny. V priebehu 12 rokov sa TianDe z Ruska rozšírilo do ďalších krajín Ázie, Európy a Afriky. Na Slovensko prišlo TianDe v roku 2010. Aktuálne existuje viac ako 1000 servisných a dílerských centier. Spoločnosť TianDe svojou filozofiou, kvalitou a cenovou prístupnosťou oslovila už viac ako 5 miliónov zákazníkov v 32 krajinách sveta a jej popularita stále rastie.

Ekológia TianDe

TianDe záleží na tom, ako bude naša planéta vyzerať o 100 rokov. I preto do svojho programu TianDe zavádza ekologické výrobky, ktoré nezaťažujú prírodu a vedú k zodpovednejšiemu správaniu. Od roku 2013 spoločnosť podporuje výsadbu nových stromov. Doteraz sme ich spoločne vysadili viac ako 1 000 000 a pokračujeme i ďalej.

Ocenenia a štandardy

  • Všetky výrobky TianDe boli certifikované SZU - Štátnym zdravotným ústavom v Rusku
  • Všetky výrobky TianDe majú platné certifikáty pre celú Európsku Úniu
  • Pri ich výrobe sú používané z vysoko kvalitných surovín
  • Najvyššiu kvalitu výrobkov potvrdzujú certifikáty kvality ISO 9001-2000, GMP a HACCP (kontrola na tiande.eu)
  • TianDe výrobky nie sú testované na zvieratách

Sny

Na začiatku je sen, vízia, ale tiež veľa, veľa energie, odriekania, ťažkej práce a možno aj trochu toho povestného šťastia, ktovie. TianDe je spoločnosťou, ktorá oslovila nielen milióny ľudí na celom svete, ale oslovila aj mňa“, hovorí Zuzana Slovačková, obchodná riaditeľka najväčšieho e-shopu TianDe na Slovensku a perlová riaditeľka TianDe. Ak si chcete prečítať príbeh obchodnej riaditeľky, navštívte jej Funpage na Facebooku.

Zdroj foto: tiandekozmetika.sk, pixabay.com

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia