Kategórie
 
 
 
 
 

Pás s bodovou turmalínovou vrstvou

Voľnosť a pohodlie v každom pohybe!
Kód produktu:30126
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Dočasne vypredané
Vaša cena: 57,50 € bez DPH
69,00 € s DPH
Nákupom tohto produktu získate 45 bodov.

Turmalín vytvára nízkofrekvenčné magnetické pole, vyžaruje dlhovlné infračervené lúče a anionty, vďaka ktorým môže pôsobiť teplo do hĺbky. Pomáha znížiť lokálne napätie v oblasti bedrovej chrbtice, panvy aj podbruška. Zlepšuje krvný obeh, vyvoláva pocit tepla v bedrovej oblasti. Prináša úľavu od osteochondrózy bedrovej chrbtice a v krížovej oblasti. Napomáha  regenerácií natiahnutých svalov, zlepšuje metabolizmus, zrýchľuje bunkový metabolizmus, odstraňuje svalové napätie, stres a únavu. Turmalínový pás pôsobí regeneračne na celý organizmus.  Vhodný pri športovej a inej fyzickej aktivite, rovnako ako pri dlhodobom sedení alebo státí a pre tých, ktorí vedú sedavý spôsob životaOcenia ho muži i ženy.

Turmalín je jedinečný kameň, ktorý sa používa v liečiteľstve v Indii ako tlmič bolesti.

POUŽITIE: Na bedrá priložte vlhký obrúsok, na ktorý upevníte pás. Po 15-20 minútach  pocítite teplo. Doba nosenia sa stanovuje individuálne, ale nemala by presiahnuť 2 hodiny denne.

Upozornenie: V mieste použitia pásu môže dochádzať k vzniku začervenania a pocitu pálenia. Je to prirodzená reakcia, ktorá ustúpi po 3-4 hodinách po odstránení pásu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia