Kategórie
 
 
 
 
 

Wutong

Wutong je náplasť na liečbu akútnych bolestí kĺbov a svalov. Prináša úľavu od akútnej bolesti, odstraňuje opuchy, zlepšuje lokálny krvný obeh a pôsobi protizápalovo.
Kód produktu:30104
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Dočasne vypredané
Vaša cena: 4,08 € bez DPH
4,90 € s DPH
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 4 body.

Wutong je náplasť vhodná pri akutnej bolesti. Prináša úľavu, odstraňuje opuchy, zlepšuje lokálny krvný obeh a pôsobi protizápalovoOdporúčame pri liečbe akútnych bolestí v kĺboch a svaloch - na reumatické a chronické bolesti sú vhodnejšie Jian Kang náplaste.

Wutong náplaste sú určené aj na metabolické poruchy v kĺboch - bolesti v dolnej časti chrbta a bolestí svalov, podvrtnutie azlomeniny. Náplasť na telo Wutong má antistresujúce účinky, protizápalové účinky, analgetické účinky, redukuje opuchy a zlepšuje miestne prekrvenie. Jedinečná kombinácia prírodných esencií aromatických olejov, ktoré majú bioenergetický vplyv na šľachy a kĺby pohybového ústrojenstva. TianDe fytonáplasť Wutong je naplnená aktívnym roztokom z prírodných zložiek a preniká do hĺbky. Pracuje na princípe suchej infúzie - rastlinné extrakty cez kožu vstupujú do interakcie s ľudským telom, pozitívne pôsobia na jeho fyziologický a energetický stav.

Wutong aktívne zložky

  • Mentol - upokojuje, neutralizuje podráždenie, má chladivý účinok na pokožku
  • Plamienok - extrakt z koreňa plamienku čínskeho zlepšuje zásobovanie tkaniva živinami, utlmuje bolestivé pocity
  • Myrhovník - má protizápalové aregeneračné vlastnosti
  • Škoricovník - pomáha odstraňovať svalové kŕče, má protizápalové a antibakteriálne účinky
  • Chvojník dvojklasý - uvoľňuje svaly azvyšuje tonus pokožky
  • Archangelika lekárska - má posilňujúce, hrejivé a upokojujúce účinky

POUŽITIE: Odstráňte z náplaste Wutong ochrannú fóliu a priložte ju na pokožku. Proti akútnej bolesti môžete náplasť aj strihať a prispôsobiť tak veľkosti bolestivému miesta.Pred použitím je potrebné pokožku poriadne vyčistiť, pričom môžete použiť aj prípravok s obsahom alkoholu. Nalepte náplasť na bolestivé miesto. Náplaste používajte maximálne 12 hodín. Odporúča sa TianDe náplaste používať aj ako 7-10-dňovú kúru.

Kontraindikácie: Náplasť nemôžu používať deti do 3 rokov a tehotné ženy. Náplasť nelepte na otvorené rany, zapálenú kožu, oblasť srdca alymfatických uzlín.
BALENIE: 5 kusov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia