Kategórie
 
 
 
 
 

Fytonáplasť Jian Kang TianDe

Protireumatická náplasť - úľava od bolesti! Vhodná na chronické bolesti pohybového aparátu a na reumatické bolesti.
Kód produktu:30103
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Dočasne vypredané
Vaša cena: 4,58 € bez DPH
5,50 € s DPH
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 4.4 body.

Výnimočná kombinácia prírodných esencií aromatických olejov, ktoré majú bioenergetický v plyv na šľachy a kĺby pohybového ústrojenstva . TianDe fytonáplasť je naplnen á aktívnym roztokom z prírodných zložiek. Prípravok pracuje na princípe suchá infúzia , kedy cez kožu rastlinné extrakty vstupujú do i nterakcie s ľudským telom a pôsobia pozitívne na jeho fyziologický a energetický stav.

Fytonáplasť Jian Kang od TianDe predstavuje prevenciu ochorení pohybového aparátu a účinná je i pri zápaloch kĺbov. Má protizápalové a antistresujúce účinky, stimuluje výmenné procesy v kĺbnej dutine, zvyšuje rozsah pohybu v kĺboch. Tiež odstraňuje zápaly v dutinách a zmierňuje bolesti.

TianDe Fytonáplasť Jian Kang je vhodná na chronické bolesti pohybového aparátu a na reumatické bolesti. Pre akútnej bolesti využite radšej Fytonáplasť Wutong.

Zažite radosť z pohybu! Opäť.

POUŽITIE: Z náplaste odstráňte ochrannú fóliu a priložte ju na vyčistenú a suchú pokožku. Túto náplasť môžete aj strihať a prispôsobiť tak veľkosť bolestivému miestu. Používajte maximálne 12 hodín denne. Odporúča sa používať denne ako kúra počas 7 až 10 dní. Náplasť nelepte na otvorené rany, zapálenú kožu, oblasť srdca a lymfatických uzlín.

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť zložiek, akutná fáza kožných ochorení, tehotenstvo, dojčenie. Náplasť sa neodporúča deťom do 3 rokov.

BALENIE: 5 kusov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia