Darčeky e-shopu zuzino.sk

Kategórie
 
 
 
 
 

Tak to tu ešte nebolo! Darčekový poukaž v hodnote až 5 Eur pribalíme ku každému nákupu nad 40 Eur. Akcia výhodnejšia ako 10% zľava počas BLACK FRIDAY!

 

Nákupujte u nás ešte výhodnejšie! Od pondelka, 17.2. do stredy 19.2. za dopravu zaplatíte len 0,50 Eur.

 

Máme radi akcie nášho e-shopu, kedy môžeme rozdávať darčeky vám, našim zákazníkom! Blíži sa Valentín - a to je o dôvod viac na rozdávanie darčekov. Veríme, že vás tým potešíme.

 

A môže byť ešte vzrušujúcejší... S darčekom od nás, z e-shopu www.zuzino.sk 

K nákupu nad 40 Eur od piatku 31.1 do nedele 2.2. vám pribalíme vzorku výnimočnej Volupty+.

 

Opäť rozdávame darčekové poukážky! Len u nás, na www.zuzino.sk, dostanete ZADARMO darčekovú poukážku v hodnote 3 Eur ku každému nákupu za min. 40 Eur, ktorý urobíte od 17. do 19. januára 2020

 

Máme pre vás skvelú správu - ak u nás, na www.zuzino.sk, v termíne od 10. do 12. januára nakúpite v min. hodnote 20 Eur, za dopravu zaplatíte len 0,90 Eur*. Výhodné nakupovanie TianDe u nás pokračuje.

 

A je to tu! Nový rok 2020 je to! To si zaslúži niečo extra, napríklad darček!

Náš prvý darček v tomto roku pre vás: DOPRAVA ÚPLNE ZADARMO!

 

Milí zákazníci, priatelia TianDe a e-shopu zuzino.sk / tiandekozmetika.sk,

ďakujeme za prejavenú priazeň v roku 2019. V novom roku Vám prajeme veľa radosti, lásky aj pracovných úspechov. Veríme, že TianDe bude súčasťou Vašich domácností aj v nasledujúcom roku.

Oslávte vstup do nového roka 2020 spolu s nami! Odmeníme vás!

 

Víkendy sú super! Teraz je tu o dôvod viac, prečo sa na víkend tešiť! Ak počas predĺženého víkendu (od piatku až do nedele) nakúpite na zuzino.sk v hodnote aspoň 40 Eur, dostanete od nás jeden darček navyše. 

 

Z Mikuláša sa môžu tešiť nielen deti! Nakúpte u nás od piatku, 6.12. do nedele 8.12. a my vám do balíčka TianDe pribalíme jeden extra MIKULÁŠSKY DARČEK navyše!

 

TOP TIANDE produkt - Fytonáplasť WUTONG môže byť ZADARMO aj vaša

 

A je to TU! Dlhoočakávaná akcia BLACK FRIDAY, kde na celý nákup v našom TianDe e-shope dostanete EXTRA ZĽAVU 10%! Platí aj v prípade, že nakupujete už zľavnené produkty. POZOR, akcia platí len 1 deň - v piatok. 22. novembra 2019

 

DOPRAVA ZADARMO v e-shope tiandekozmetika.sk len tri dni, od piatku 8. novembra do nedele 10. novembra 2019

 

TianDe a e-shop tiandekozmetika.sk sú naozaj štedré. Platí to aj tento predĺžený víkend! A hneď 2x!

 

 

 

Len tento víkend - od piatku 25.10. do nedele 27.10.2019 platí akcia - DOPRAVA len za 0,90 Eur. Akcia sa vzťahuje na všetky objednávky v minimálnej hodnote 25 Eur.

 

Nakúpte v termíne 18. do 20. októbra TianDe výrobky v e-shope tiandekozmetika.sk v minimálnej hodnote 30 Eur a my vám pribalíme DARČEK navyše! Plátenú masku!

 

E-shop www.tiandekozmetika.sk je naozaj štedrý!

Fytonáplasť Yaoshen Forte ku každej objednávke nad 39 Eur ZADARMO.

 

Nakúpte u nás koncom augusta a potešte sa hneď 2x: výrobkami TianDe v balíčku a tiež darčekom navyše! 5 Eurová poukážka čaká práve na VÁS!

 

V e-shope www.tiandekozmetika.sk rozdávame darčeky často a radi!

Od 1. do 4. augusta pribudne ďalší darček - krémová MASKA, ktorú dostanete automaticky ku každému nákupu nad 30 Eur.

 

Milé dámy,

ak sa rady zapájate do zábavných aktivít, kde máte možnosť vyhrať pekné ceny, máme pre vás jeden tip! Na našom facebooku sme prvý júlový týždeň pripravili Aktivitu BUĎ MASKA! Zapojte sa aj VY!

 

Nakúpte vo vašom obľúbenom e-shope TianDe www.tiandekozmetika.sk nad 25 Eur a za dopravu neplatíte! Akcia DOPRAVA ÚPLNE ZADARMO prebieha v termíne od štvrtka 25.7. do nedele 28.7.2019 a platí pre všetky objednávky v rámci Slovenska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia