Vitajte vo svete TianDe

Kategórie
 
 
 
 
 

Vitajte vo svete TianDe

Vitajte vo svete TianDe

Spoločnosť TianDe predstavuje unikátnu kolekciu kozmetiky vyrábanú tradičnými postupmi čínskej medicíny s využitím najnovších vedeckých úspechov a pokročilej technológie.

TianDe kozmetika má nielen rýchly účinok, zlepšuje pleť pomocou látok, ktoré prestupujú do hĺbky, ale dokáže stimulovať naše vlastné bunky k činnosti, aj keď sú už tzv. spiace ...

Dokáže ju doslova prebudiť, aktivovať a oni začnú zase pracovať. Navyše tým, že obsahuje veľmi  veľa účinných prírodných látok, ktorých účinok je vyskúšaný v Tradičnej čínskej medicíne už po tisícročia, má energetický náboj ... Táto kozmetika naozaj dokáže nabiť pleť aj človeka úžasnou energiou... a to hneď na prvýkrát, pri prvom ošetrení pleti.

Pri výrobe produktov firmy TianDe sa využívajú len vysoko kvalitné suroviny - rastliny, ktoré sú pestované v prírodných podmienkach, v ekologicky čistých oblastiach Číny a Tibetu, a sú vyberané špeciálne vyškolenými ľuďmi v určitých obdobiach podľa lunárneho kalendára. Aj voda používaná v kozmetike, sa získava z minerálnych prameňov a hlbokého mora.

Každý výrobok TianDe má vo svojom zložení len vzácne prírodné ingrediencie z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos, laminaria ...), éterické oleje (z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí ...), unikátne zložky živočíšneho pôvodu (ovčia placenta, hadí tuk , žraločia chrupavka, kolagén ...), minerály (perly, zlato, striebro, kremík ...).

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia