TOP 10 BESTSELLEROV v TianDe e-shope

Kategórie
 
 
 
 
 

TOP 10 BESTSELLEROV v TianDe e-shope

TOP 10 BESTSELLEROV v TianDe e-shope

Poznáte už TOP 10 BESTSELLEROV v našom TianDe e-shope? Používate ich aj vy? Tu je zoznam tých najlepších a najobľúbenejších produktov TianDe - skúste ich aj vy!

4. Regeneračný krém na chodidlá s hadím tukom
5. Vložky Energia bylín
6. Telové soli
7. Slaviton (spolu s Tekutou náplasťou a Orthophytom)
8. Vložky Nefritová sviežosť
9. Bio Rehab
10. Doplnky výživy - Citrokalcevit

A hoci ich netreba zvlášť predstavovať, bližšie sa pozrieme na prvé TRI!

Energia života je viac ako "obyčajná vložka" či klasický prostriedok intímnej hygieny pre ženy. Je to špeciálna fytovložka s obsahom až 38 bylín, ktorá má protizápalové, protikŕčové, antipliesňové a antibakteriálne vlastnosti. Bylinná fytovložka je terapeutickou podpornou liečbou zápalu močového mechúra, hemoroidov a prevenciou gynekologických ochorení. Pomáha pri neplodnosti, v období klimaktéria, pri PMS syndróme. Odporúčaná doba trvania kúry je 10 až 30 dní. V prípade prevencie sa odporúča ako 7-10 denná kúra. 

Náplaste Wutong a Jian Kang predstavú top výrobky v TianDe. Ide o fytonáplaste proti bolesti rôzneho druhu. Používajú sa na boľavý chrbát, kĺby, svaly... Wutong má antistresujúce, protizápalové a analgetické účinky, redukuje opuchy a zlepšuje miestne prekrvenie. Na chronické a reumatické bolesti je vhodnejšia fytonáplasť Jian Kang, ktorá odstraňuje zápaly a má bioenergetický vplyv na šlachy a kĺby. Obe náplaste je možné využívať aj na iné miesta - napr. pri nádche, migréne či chrípke.

Detoxikačné náplaste TianDe sú absolútnou TOPkou! Majú silný antioxidačný účinok. Zlepšujú prekrvenie pokožky, odstraňujú toxíny. Pomáhajú zmierniť únavu a svalové napätie, prispievajú k zlepšeniu spánku a zvýšeniu celkového tonusu organizmu. Odstránenie odpadových látok a toxínov prináša veľkú úľavu organizmu.

Zdroj foto: www.tiandekozmetika.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia