Po čom ženy túžia na Vianoce

Kategórie
 
 
 
 
 

Po čom ženy túžia na Vianoce

Po čom ženy túžia na Vianoce

Každá je iná, a predsa rovnaká. Túži po zdraví, šťastí, pohode v rodine, spokojnosti, porozumení, láske. Najmä teraz, v predvianočnom čase. Ale viete, čo by potešilo tú vašu manželku, partnerku, sestru, mamu, tetu alebo aj babku? Lebo, aj keď sa to najdôležitejšie kúpiť nedá, milý darček poteší vždy! 

Viete, čím by ste urobili radosť vašim ŽENÁM? Buď si rýchlo vyberiete z našich predpripravených vianočných balíčkov alebo si nájdete trochu času na niekoľko tipov:

Dobrým parfémom nemôžete nič pokaziť

Krásna vôňa dotvára krásu ženy. Ak ladí s povahou ženy a jej celkovým vyžarovaním, vytvárajú príjemný súlad. Ženská, ľahká, pôvabná - aj taká je vôňa Coast of Azure, novinka v TianDe. Pleasure Planet sa bude páčiť aktívnym, smelým, ráznym a životaschopným mladým dámam. Objavte i ďalšie dámske vône z dielne TianDe.

Ženy majú rady kozmetiku

Podľa nášho mini prieskumu na sociálnej sieti by väčšinu žien (až 80%) na Vianoce potešila kozmetika. Kvalitným pleťovým krémom alebo pleťovým sérom nemôžete nič pokaziť! Dôležité je myslieť na typ pleti, no existujú aj také krémy a séra, ktoré sú vhodné pre všetky vekové kategórie a rovnako aj pre všetky typy pleti. Takým výrobkom je aj výnimočné pleťové sérum na tvár s obsahom vzácnych olejov a hodvábu. Ak k nemu pridáte pleťové sérum na očné okolie - hodnotný darček je na svete!

Stará dobrá klasika - telová kozmetika

Balíčky telovej kozmetiky potešia mladšie i tie staršie ročníky. Ak výrobky pekne vyzerajú a krásne voňajú, máte vyhraté. A keď sú aj účinné, to je v tomto prípade pomyselnou čerešničkou na torte! Vyskúšajte balíček troch výrobkov - telový píling, krém na ruky a krém na nohy. Telový píling je ideálny pre starostlivosť o telo počas chladnejších dní. Na tele dokáže vytvoriť jemný ochranný film a dokonale hladkú pokožku. Spojením týchto troch výrobkov vznikne pekný balíček, ktorým urobíte radosť svojej sestre, mame, tete alebo kamarátke.

Niečo pre skôr narodené

Niekedy je úľava od bolesti prvoradá. A či už bolia nohy, hlava alebo chrbát - nie je to nič príjemné. Ucelený balíček, ktorý obsahuje premyslenú kombináciu kvalitných TianDe výrobkov - čaj-doplnok výživy, bylinnú náplasť, masážny gél, olejček aj Voluptu pre ženy je dobrým tipom na vianočný darček nielen pre babku. Ďalší balíček s názvom Antistres obsahuje päť účinných výrobkov - telovú soľ, čaj, chladivý gél aj soľ na nohy aj výrobok intímnej hygieny, vďaka ktorým stres rýchlo opadne.

 

Viac inšpirácií nájdete v sekcii vianočných balíčkov alebo v samotných kategóriách e-shopu - radi Vám poradíme cez Facebook alebo e-mail info@tiandekozmetika.sk - kontaktujte nás!

Pre mladé slečny

Asi každá mladá žena sa rada líči. Možno viete, možno nie - jeden z najpoužívanejších produktov dekoratívnej kozmetiky je špirála na riasy. Krásne riasy sú dlhé, natočené, husté, nelepia sa. To všetko dokáže top TianDe špirála Galaxy Volume 5D. Ak k nej prikúpite jemnú micelárnu vodu na odlíčenie, krásny balíček pre mladú dámu je hotový.

Pre najmenšie slečny

Nielen hračkám sa vie najmenšia slečna potešiť! Praktický darček, v peknom detskom obale a najmä vhodný pre citlivú pokožku, tvár aj zúbky. Taký je jeden z najnovších vianočných balíčkov TianDe.

Ďalšie tipy na vianočné darčeky pre ženy nájdete v našom e-shope, na facebooku alebo nám môžete aj zatelefonovať - radi vám s výberom vianočných darčekov poradíme (tel. 0948 915 370).

P.S.: Ak ste v koncoch, myslite na to, že darčeková poukážka je vždy dobrý nápad! :) Tu, na www.zuzino.sk máme darčekové poukážky v rôznych hodnotách - od 3 až po 50 Eur. Nájdete tu.

Zdroj foto: www.zuzino.sk, www.pixabay.com, www.tiande.eu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia