Osviežujúce novinky na www.tiandekozmetika.sk

Kategórie
 
 
 
 
 

Osviežujúce novinky na www.tiandekozmetika.sk

Osviežujúce novinky na www.tiandekozmetika.sk

Osviežte si svoju "kozmetickú výbavu" novinkami z TianDe!

V ponuke pribudla nová rada pleťovej kozmetiky pre citlivú pleť Vita Derm, kde nájdete čistiacu penu, toner, pleťový krém na tvár a krém na očné okolie. Nemenej zaujímavé sú aj rada fytokrémov na ruky a nohy Dr. Taiga a termoochranný sprej na vlasy.

Krémy Dr. Taiga nie sú len také "obyčajné" krémy na ruky a nohy. Sú to fytokrémy, ktoré obsahujú maximum prírodných látok a 0% konzervantov, farbív, parabénov. Fytokrém na ruky Relaxácia a hydratácia je krém určený najmä pre tých, ktorí svoje ruky nešetria - či už v záhrade, pri cvičení alebo domácimi prácami. Regeneračný fytokrém na ruky zabraňuje ich predčasnému starnutiu a posilňuje hydrolipidovú bariéru pokožky. Pomôže ochrániť a zjemniť aj tú najsuchšiu pokožku rúk. Fytokrém na nohy Deo-kontrola chodidlá vyživuje, hydratuje a zabraňuje zápachu. Je bez vône a parabénov.

Ďalšou dlhoočakávanou novinkou je sada pleťových produktov Vita Derm. Výnimočná svojím zložením - obsahuje komplex štyroch druhov kyseliny hyalúronovej a regeneračný upokojujúci komplex. Výrobky tejto rady neobsahujú žiadny alkohol, parabény ani farbivá.

Termoochranný sprej s keratínom hĺbkovo hydratuje a účinne chráni pred teplom aj pred účinkami fénov, kuliem či žehličiek na vlasy.

Všetky novinky nájdete v e-shope, v záložke NOVINKY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia