Nová kancelária a odberné miesto TianDe B. Bystrica už otvorené

Kategórie
 
 
 
 
 

Nová kancelária a odberné miesto TianDe B. Bystrica už otvorené

Máme pre vás skvelú novinku! Prepájame "svet online a offline". Najväčší e-shop TianDe na Slovensku - www.tiandekozmetika.sk - prichádza aj do vášho mesta a otvára servisné centrum, ktoré bude slúžiť najmä ako odberné miesto objednaného tovaru online cez náš e-shop! Začíname Banskou Bystricou, už 25. apríla 2019!

 

Servisné centrum zriaďujeme, lebo chceme byť bližšie k vám, našim stálym zákazníkom e-shopu tiandekozmetika.sk a TianDe. V centre sa budete môcť poradiť, vyskúšať novinky, zakúpiť tovar alebo zavolať si svojich klientov a ukázať im výhody TianDe produktov priamo u nás. V príjemných priestoroch a iba kúsok od centra a autobusovej zastávky! A pravdaže, budete si môcť prevziať tovar, ktorý si objednáte online v pohodlí domova. Veľkou výhodou je, že za tento spôsob dopravy - do odberného miesta - neplatíte ani euro. Aj keby bola objednávka v nízkej hodnote!

Servisné centrum bude i pre nováčikov a tých, ktorí TianDe produkty ešte nepoznajú, no radi by sa s nimi zoznámili, vyskúšali. Radi vám poradíme s nákupom, odporučíme to, čo bude pre vás najvhodnejšie.

V servisnom centre v Banskej Bystrici budeme robiť aj pravidelné prednášky na rôzne témy, prezentácie, konzultácie. Začíname už vo štvrtok, 25. apríla - prvou prednáškou na tému STOP Bolesti a ďalšou v poradí Zdravá žena = zdravá rodina, už 16. mája. Obe predstaví obchodná riaditeľka e-shopu tiandekozmetika.sk - Zuzana Slovačková. Prednášky sa začínajú o 17.30 hod. Viac informácií o najbližšej prednáške nájdete na našom facebooku.

 

Servisné centrum-kancelária v Banskej Bystrici sa od 25.4. nachádza na ul. Janka Kráľa 1, 1. poschodie (budova Banky Slovakia, pri OC Point, dvere č. 208) v Banskej Bystrici.

Predbežné otváracie hodiny: PO - PI: 10.00 - 16.00 hod., SO - NE: zatvorené

Príďte na navštíviť. Tešíme sa na vás!

P.S.: Okrem Banskej Bystrice si tovar môžete osobne prevziať aj v Nových Zámkoch a v Malackách. Bez poplatkov za dopravu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia