Nové servisné centrum TianDe v B. Bystrici už od 25.4.2019

Kategórie
 
 
 
 
 

Nové servisné centrum TianDe v B. Bystrici už od 25.4.2019

Máme pre vás skvelú novinku! Prepájame "svet online a offline". Najväčší e-shop TianDe na Slovensku - www.tiandekozmetika.sk - prichádza aj do vášho mesta a otvára servisné miesto a kamennú predajňu, ktorá bude zároveň slúžiť ako výdajné miesto tovaru objednaného online cez náš e-shop! Začíname Banskou Bystricou, už 25. apríla 2019!

Srdečne vás pozývame aj na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, kde spolu s vami oslávime vznik nášho prvého servisného centra TianDe v Banskej Bystrici. Servisné centrum zriaďujeme, lebo chceme byť bližšie k vám, našim stálym zákazníkom e-shopu tiandekozmetika.sk a TianDe. V centre sa budete môcť poradiť, vyskúšať novinky, zakúpiť tovar alebo zavolať si svojich klientov a ukázať im výhody TianDe produktov priamo u nás. V príjemných priestoroch a iba kúsok od centra a autobusovej zastávky! A pravdaže, budete si môcť prevziať tovar, ktorý si objednáte online v pohodlí domova. Veľkou výhodou je, že za tento spôsob dopravy - do výdajného miesta - neplatíte ani euro. Aj keby bola objednávka v nízkej hodnote!

Servisné centrum bude i pre nováčikov a tých, ktorí TianDe produkty ešte nepoznajú, no radi by sa s nimi zoznámili, vyskúšali. Vybrané výrobky bude možné zakúpiť aj priamo v servisnom centre, ktoré bude okrem iného aj maloobchodnou predajňou. Radi vám poradíme s nákupom, odporučíme to, čo bude pre vás najvhodnejšie.

V servisnom centre v Banskej Bystrici budeme robiť aj pravidelné prednášky na rôzne témy, prezentácie, konzultácie. Začíname už vo štvrtok, 25. apríla - prvou prednáškou na tému STOP Bolesti, ktorú predstaví obchodná riaditeľka e-shopu tiandekozmetika.sk - Zuzana Slovačková. Prednáška sa začína o 17.30 hod. Viac informácií o prednáške nájdete na našom facebooku.

Navštívte nás počas DŇA OTVORENÝCH DVERÍ v servisnom centre TianDe v Banskej Bystrici. Čakajú na vás ZADARMO:

  • ​​​poradenstvo a ukážky líčenia
  • ochutnávky čajov a nápojov 
  • vzorky a hodnotné darčeky
  • súťaž o 15 TianDe balíčkov v hodnote 500 Eur
  • občerstvenie a k tomu aj viac ako 1/3 zľava z  vášho nákupu!


Servisné centrum v Banskej Bystrici sa od 25.4. nachádza na ul. Janka Kráľa 4, 1. poschodie (budova Banky Slovakia, pri OC Point) v B. Bystrici.

Počas DŇA "D" sme otvorení od 10.00 - 17.00 hod. a prednáška sa koná od 17.30 - 19.30 hod.
Štandardné otváracie hodiny servisného centra: PO - PI: 10.00 - 16.00 hod., SO - NE: zatvorené

Príďte na navštíviť. Tešíme sa na vás!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia