Letné osvieženie nielen pre vašu pleť

Kategórie
 
 
 
 
 

Letné osvieženie nielen pre vašu pleť

Čo urobíte, ak sa chcete v lete osviežiť? Dáte si osviežujúci nápoj, zmrzlinu a možno nanuk? Ale čo urobíte s vašou pleťou? V lete odporúčame zvýšiť starostlivosť o vašu pleť. Určite sa vám neskôr odvďačí. Pleť, ktorá je dlhodobo dehydrovaná, je viac náchylná na tvorbu predčasných vrások. Viete, čo môžete urobiť veľmi rýchlo, nestojí to veľa času, námahy ani peňazí?

 Aplikácia pleťovej masky. V poslednej dobe máte na výber veľa druhov; veľmi obľúbené jednorázové textilné, ale stálej pozornosti sa tešia aj krémové masky. Osviežujúca krémová maska Ľadovcová voda vašu pleť krásne hydratuje, osvieži a dodá jej vitalitu. Postará sa vypnutie tvárových tkanív aj celkové zvýšenie pružnosti.

Obnovujúca krémová maska Morský elixír má antioxidačné, regeneračné a tiež jemne bieliace účinky. Pleť hĺbkovo hydratuje a prinavracia jej mladosť a pestovaný vzhľad. Vyskúšajte, stojí to za to. Balenie oboch masiek vystačí aj na 5-6 použití a je ideálne aj na letné dovolenky.

Ak sa chcete osviežiť aj vnútorne, vyskúšajte chutný letný nápoj. Čo tak Nealkoholické malinové mojito? Potrebujete naň tieto ingrediencie:

  • limetku a limetkovú šťavu
  • trstinový cukor
  • mätu
  • sódu
  • čerstvé maliny

Postup: Limetkovú šťavu a maliny premiešajte s trstinovým cukrom, pridajte mätu a podrvte. Pridajte podrvený ľad, premiešajte a dolejte sódou. Ozdobte kúskom maliny, limetky aj čerstvej mäty, prípadne slamkou a chutný osviežujúci nápoj je na svete!

... a osviežená bude vaša pleť, smäd uhasený. :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia