Farebné leto

Kategórie
 
 
 
 
 

Farebné leto

Farebné leto

Aké by to bolo leto, keby nebolo farebné? Farba mora, piesku, oblohy....zmrzliny. Ale aj pestrejších šiat a farbičiek na tvár!

A hoci tohtoročné leto nie je tak celkom "ideálne letné" ako by sme si mnohí priali, stále to je leto! A možno o dôvod viac, prečo pridať farby a farbičky. Deťom kúpte vodové farby :-) a sebe, milé dámy, nový rúž. To vždy poteší. Na výber máme viacero možností a toto leto v TianDe pribudli ďalšie. Ktoré sú to?

  • Rúž na pery Cushion nájdete v troch odtieňoch
  • Lesk na pery Sensual v štyroch odtieňoch
  • Vintage Velvet rúž v siedmich odtieňoch
  • ďalšie rúže a lesky, ktoré nájdete na stránke e-shopu

Nový rúž na pery Cushion  si obľúbia tie dámy, ktoré majú rady výrazný look a sledujú módne trendy. Tento rúž je veľmi praktický - vyzerá ako pero. Má dávkovač, ktorý umožní pracovať s intenzitou - podľa potreby pridať alebo ubrať a dobre sa rozotiera. Po niekoľkých minútach od nanesenia sa zafixuje, dobre drží a je odolný. No nie je to vynikajúce? 

Lesk na pery Sensual poteší dámy aj dievčatá, ktoré majú rady efekt "mokrých pier". Vďaka novému lesku budú vaše pery omladené (lesk prekrýva drobné nerovnosti a vrásky), lesklé a šťavnaté. Lesk na pery Sensual dodá perám žiaduci objem. Použiť sa dá dvojako - samostatne alebo na váš obľúbený rúž. 

A do tretice, pre pocit zamatových pier je tu aktuálne veľmi populárny typ rúžu v matnom prevedení Vintage Velvet rúž.  Rúž má špeciálne zloženie, vďaka ktorému budú vaše pery hydratované, vyživené a budú vyzerať krásne. Rúž obsahuje aj tzv. vitamín mladosti - vitamín E, vďaka ktorému budú vaše pery chránené pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov. Tento rúž je odolný, nerozmazáva sa - jednoducho, ideál pre každú ženu v elegantnom veku!

Ani v lete netreba zabúdať na upravenú tvár. Tú docielite podkladovou bázou pod make-up, ktorá pleť krásne vyhladí, hydratuje a dodá jej upravený look. Dá sa použiť aj samostatne, bez klasického make-upu a najmä v horúcom lete sa to vyslovene žiada. Druhou možnosťou v lete je používať len samostate púder. Najmä, ak je to taký špeciálny kúsok ako nový odolný zapečený púder od TianDe.

Nový rúž si zaslúži aj novú kozmetickú taštičku.  Praktická, kompaktná a v ideálnej veľkosti. Taká je nová kozmetická taštiťka od TianDe. Zmestí sa do nej presne to, čo práve potrebujete. Nový rúž, nová riasenka (odprúčame Galaxy Volume 5D riasenku) aj DD cushion pre ešte krajšiu a matnejšiu pleť. Pekný pomocník doma, v práci aj na cestách. Akú farbu si vyberiete - červenú alebo levanduľovú?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia