Ako funguje Photoner

Kategórie
 
 
 
 
 

Ako funguje Photoner

Ako funguje Photoner

...alebo prečo by každá moderná žena mala mať vo výbave aj 3D Photoner?

3D Photoner je prístroj s komplexnými fotochromatickými a ultrazvukovými účinkami vytvorený pre použitie v domácich podmienkach a určený pre pravidelné kozmetické procedúry. Je to akoby ste mali vlastný kozmetický salón u seba doma. Ak túžite po krásne vypnutej a rozjasnenej pleti bez vrások, zvýšenej pigmentácie či ďalších známok starnutia, ste na správnej adrese!

3D Photoner dokáže naozaj veľa. Hlavné druhy ošetrenia, ktoré ponúka je tzv. chromoterapia a ultrazvuková mikromasáž.

Chromoterapia je terapia farbami, ktorá patrí medzi obľúbené metódy prírodnej medicíny. K vyváženiu energie v ľudskom tele sa využívajú farby a svetlo. V tomto prístroji sa kombinuje metóda mäkkého fotochromatického účinku (chromoterapia) so spektrom elektromagnetických vĺn rôznych dĺžok (červená, modrá, zelená farba) a efektívna metóda ultrazvukovej mikromasáže.

Ultrazvukovová mikromasáž má silný stimulačný účinok, aktivuje látkovú výmenu v bunkách, zvyšuje úroveň syntézy kolagénu a elastínu v pokožke. Fotochromatický účinok prístroja má blahodarný vplyv na celkový stav pokožky.

Červená farba - preniká kožou do hĺbky 8-10 mm. Teplo, ktoré vytvára zvyšuje mikrocirkuláciu v koži, aktivuje látkovú výmenu, stimuluje rast nových buniek, znižuje hĺbku vrások a pokožka sa tak stáva pružnou a hladkou.

Modrá farba -  preniká do hĺbky kože 0,5 mm a vhodná je na citlivú, mastnú pleť a pleť so známkami zápalových procesov. Ožiarenie modrým svetlom pomáha regulovať tvorbu kožného mazu a pomáha aj pri akné. Použitím modrého svetla sa tiež prispieva k zužovaniu rozšírených pórov, upokojeniu zápalových procesov, uvoľneniu kŕčov, odstráneniu spaziem a k zníženiu začervenania pokožky. Pokožka je po použití svieža a žiari zdravím.

Zelená (žltá) farba - má upokojujúce účinky, zužuje rozšírené krvné cievy (na tvári i na nohách), zlepšuje okyslyčenie tkanív, upokojuje podráždenú pokožku, zmierňuje pocit napätia a diskomfortu. Ožiarenie zeleným svetlom je obzvášť vhodné pre zmiešaný typ pokožky.

Prístroj je ideálny pre zrelú pleť s príznakmi starnutia, pre suchú pleť, pri výskyte vrások a nedokonalostí, pigmentových škvŕn a pieh. Prístroj je vhodný aj pre mastnú a mladú pleť  na korekciu jazvičiek po akné a ďalších nerovností. Využijete ho aj pri ošetrení doných končatín, ktoré najmä vo vyššom veku sú pokryté nevzhľadnými škvrnami, rozšírenými žilkami, tzv. metličkami. 3D photoner dokáže pomôcť aj s týmito nedostatkami.

Ak si chcete byť istá, že prístroj 3D Photoner je naozaj pre vás vhodný, tu sú možné dôvody jeho použitia:

  • máte zrelú, povädnutú pleť
  • na tvári máte množstvo mimických vrások
  • pod očami a okolo očí máte vačky, opuchy, vrásky
  • toto obdobie je pre vás obdobím rehabilitácie po plastickej operácii a vy chcete byť vo forme čo najrýchlejšie
  • po akné vám ostali nevzhľadné jazvy
  • máte kuperózu (začervenané miesta na tvári, rožšírené žilky)
  • na tvári sa vám tvoria nepravidelné fľaky, tmavé miesta - zvýšená pigmentácia
  • ukladá sa vám nežiaduci tuk (napr. podbradok)

Použitie prístroja 3D Photoner sa odporúča spolu s kozmetickými výrobkami spoločnosti TianDe. Účinok bude vďaka intenzívnejšiemu vstrebávaniu aktívnych zložiek prípravkov ešte väčší. Na začiatok odporúčame používať spolu s kolagénovým gélom z radu Collagen Active.  3 D Photoner môžete používať aj so sérom, napr. regeneračným sérom v kapuliach a s textilnými maskami. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia