Ako bolo na veľkom produktovom školení s Elenkou Jesičkovou?

Kategórie
 
 
 
 
 

Ako bolo na veľkom produktovom školení s Elenkou Jesičkovou?

9. novembra 2019 organizoval e-shop www.tiandekozmetika.sk veľké produktové školenie v Banskej Bystrici, kde hlavnou lektorkou bola Elenka Jesičková. Pozrite sa spolu s nami, ako táto akcia dopadla.

9. november 2019 bol sychravý, upršaný deň. I napriek tomu sa nás v Hoteli Dixon**** zišlo spolu viac ako 90 osôb. Počas celej soboty sa predstavili lektorky, ktoré sú mnohým už známe: Elenka Jesičková, hlavná školiteľka TianDe pre celú Európu, Renáta Králová, briliantová riaditeľka a najúspešnejší človek v TianDe na svete, Ivana Nohavová, zafírová riaditeľka TianDe a obchodná riaditeľka e-shopu tiandekozmetika.sk a zároveň perlová riaditeľka TianDe - Zuzana Slovačková.

Elenka Jesičková predstavila aktuálne témy detoxikácie a očisty tela podľa tradičnej čínskej medicíny s ohľadom na toto ročné obdobie. Hovorili sme i o novinkách (poniektorí aj skúšali) a tipoch na vianočné balíčky s TianDe. Veľkým prínosom bola prednáška Ivany Nohavovej Ako byť úspešný v TianDe, kde krok po kroku vysvetlila, čo je potrebné robiť, ak TianDe produkty chcete nielen používať, ale ponúkať aj svojim priateľom, známym. Svojou prítomnosťou nás poctila aj najúspešnejšia žena v TianDe - briliantová riaditeľka Renáta Králová, ktorá je pre mnohých veľkou inšpiráciou a synonymom úspechu a húževnatosti.  Zuzana Slovačková hovorila o aktuálnych akciách v e-shope a najmä o veľkej zmene - zmene názvu e-shopu. Odteraz sa e-shop tiandekozmetika.sk mení na www.zuzino.sk. Pre zákazníkov ostáva všetko rovnaké, čo však bude iné? Zuzino.sk kráča s dobou preto sme vytvorili prvý ekologický TianDe e-shop na Slovensku.

Počas celého dňa nabitého pozitívnou energiou si prevažne ženské osadenstvo mohlo vymieňať svoje skúsenosti, zdieľať a motivovať sa navzájom. Spoločne sme sa tešili z darčekov, kde nechýbali hmotné dary ani darčeková poukážka, tomboly aj chutnej bodky na záver - "zuzino torty".

Na tvárach všetkých žien, ktoré ostali do úplného záveru akcie sme videli spokojnosť a radosť zo stretnutia. My v e-shope (teraz už zuzino.sk) veríme, že takéto podporné stretnuia sú dôležité. A preto už teraz, pár dní po skončení novembrového školenia v Banskej Bystrici, plánujeme ďalšie podobné akcie na rôznych miestach Slovenska. 

    

    

Jedna z recenzií: "Ďakujem za krásnu atmosféru a hlavne za prednášky o produktoch TianDe. Veľa som si odniesla nových informácií a som vďačná že patrím do rodiny TianDe. Na toto stretnutie som vyhrala vstupenku a šťastie sa ma mňa usmialo ešte raz v tombole, kde som dostala mužský parfém COAST OF A ZURE. Som nesmierne šťastná a z celého srdca ďakujem." Drahoslava Gubóová

Viac fotografií a recenzie účastníkov nájdete na sociálnej sieti.

Fotografie: Jenny Slovačková pre zuzino.sk

* viac o tejto zmene sa dočítate v pripravovanom článku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia