Ako bolo na prvom bratislavskom školení v tomto roku?

Kategórie
 
 
 
 
 

Ako bolo na prvom bratislavskom školení v tomto roku?

V sobotu, 22.2.2020 náš e-shop zuzino.sk pripravil veľké produktové školenie TianDe s vynikajúcou Elenkou Jesíčkovou. A dopadlo to naozaj veľmi dobre. Veď čítajte ďalej.

Stretli sme sa v peknom počte priližne 50 osôb. Hotel Color*** v Bratislave nás privítal príjemným prostredím aj milým personálom. Začali sme registáciou účastníkov - pekne, podľa harmonogramu o 09.00 hod. Pani Elenka Jesíčková, hlavná lektorka TianDe a zároveň odborníčka na tradičnú čínsku medicínu nám poskytla množstvo informácií, ale aj rady a tipy, ako správne používať TianDe. Hovorila o témach, ktoré sú vždy aktuálne - Ako zatočiť s bolesťou alebo Ženské ochorenia, Menopauza s ľahkosťou. V tretej prednáške priblížila aktuálnu tému detoxikácie z pohľadu tradičnej čínskej medicíny. Jej prednášky boli naozaj veľmi obohacujúce, praktické a podané ľudsky a s nadhľadom skúsenej lektorky. Potešili aj osobné skúsenosti účastníkov školenia, ktorí porozprávali o tom, čo im konkrétne TianDe donieslo a ako im práve TianDe skvalitnilo život. 

  

Keďže každá žena chce byť krásna, toto podujatie sme doplnili aj o tému Krásna v každom veku, kde sme poskytli jednoduchý návod, ako si uchovať krásu do vysokého veku. Pridali sme aj pár tipov starostlivosti o pleť a tipy na dekoratívnu kozmetiku. A to, že každá žena môže byť naozaj krásna sme dokázali aj Premenou s TianDe, ktorú jedna z dám vyhrala v súťaži so zuzino.sk

  

Táto akcia nobola len takým klasickým školením. Veľa sa skúšalo; robili sme si "ručičky", kde sme aplikovali viacerých TianDe výrobkov. Vybraným dámam sme poradili s výberom vhodných prípravkov pre ich typ pleti, použili dekoratívnu kozmetiku. Každý si počas prestávky mohol čo-to z TianDe ovoňať, vyskúšať, nacítiť alebo ochutnať.

Zuzana Slovačková, zakladateľka a majiteľka e-shopu zuzino.sk predstavila novinky v e-shope a tiež to, ako nakupovať TianDe ešte výhodnejšie. Zlatým klincom programu bolo žrebovanie tomboly. Šesť dám sme potešili hodnotnými darmi. Jedným z nich bola kompletná sada exkluzívnej pleťovej kozmetiky Charm

  

Celá akcia sa  niesla vo veľmi prajnom a pozitívnom duchu. Veríme, že príjemne prekvapili aj neočakávané bohaté darčeky od e-shopu, kde okrem iného nechýbali ani 3-eurové darčekové poukážky, obľúbené masky a tiež nedostatkový tovar - výnimočné náplasti Wutong a Jian Kang.

Jedna z reakcií našich zákazníkov a zároveň účastníkov akcie:

 "Chcem sa Vám poďakovať za to, že ste mi výhrou vstupenky umožnili zúčastniť sa na skvelom produktovom školení s úžasnou Elenkou Jesíčkovou. Školenie bolo veľmi zaujímavé a obohatilo a rozšírilo mi obzor v používaní produktov tiande. Som veľmi rada že som sa ho zúčastnila a zažila osobne tu skvelú atmosféru.
Prajem Vám veľa úspechov"
Zuzana Koňušíková :-)

Školenie v Bratislave sa skončilo pozitívne a my už niekoľko hodín po jeho skončení spúšťame predpredaj vstupeniek na košické interaktívne školenie s TianDe a e-shopom zuzino.sk Konať sa bude v sobotu, 16. mája 2020 v exkluzívnych konferenčných priestoroch Hotela Centrum*** v centre Košíc. Vstupenku za predpredajovú cenu si môžete zakúpiť už teraz.

Foto: Jenny Slovačková pre zuzino.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia