Články

Kategórie
 
 
 
 
 

Klimaktérium je prirodzený proces, ktorý sprevádza každú ženu vo veku medzi 40. a 60. rokom života. Klimaktérium má viacero štádií, ktoré spolu trvajú aj niekoľko rokov. Jedným z nich je samotná menopauza - obdobie, kedy v dôsledku straty folikulárnej aktivity vaječníkov dochádza k vymiznutiu menštruácie. 

 

Najväčší tianDe e-shop na Slovensku oslavuje 3 roky!

Naozaj sú to už  tri roky, čo vznikol e-shop tiandekozmetika.sk. Na začiatku tohto príbehu toho nebolo veľa. Len jeden človek vyzbrojený veľkým odhodlaním, jeden počítač, dve krabice tovaru a veľa, veľa hodín práce…

 

 

Možno ste niektorí postrehli, že tiandekozmetika.sk mení svoj zovňajšok. Áno, je to tak. No je toho oveľa viac ako len "kozmetická zmena"! Meníme aj názov e-shopu a meníme aj celkový prístup e-shopu. Stávame sa prvým TianDe ekologickým e-shopom na Slovensku.

 

 

9. novembra 2019 organizoval e-shop www.tiandekozmetika.sk veľké produktové školenie v Banskej Bystrici, kde hlavnou lektorkou bola Elenka Jesičková. Pozrite sa spolu s nami, ako táto akcia dopadla.

 

DOPRAVA ZADARMO v e-shope tiandekozmetika.sk len tri dni, od piatku 8. novembra do nedele 10. novembra 2019

 

Len bohaté ženy majú čas na kozmetiku, môžu vyzerať pestovane, investovať do svojej vizáže, kupovať drahé krémy, starať sa o seba....Určite ste sa s podobnými názormi stretli aj vy. Ale je to naozaj tak? Je starostlivosť o seba taká drahá, že si ju bežná žena nemôže dovoliť? A naozaj len to, čo je drahé, je účinné?

 

Tak, ako je pre väčšinu z nás je prirodzené starať sa o svoj zovňajšok, rovnako by sme mali uvažovať o svojom zdraví. Ženskom zdraví. Mnoho žien trápia „ženské problémy“ ako sú výtoky, mykózy, cysty, myómy.... Sťažujú si na bolestivú menštruáciu alebo riešia inkontinenciu či menopauzu. Časté sú aj problémy žien týkajúce sa spánku: nepokojný spánok, ťažkosti pri zaspávaní a následný pocit veľkej únavy až vyčerpania.

 

Nová súťaž je jednoducho úžasná!!!! Že prečo???

Vyhrať možete až 30 darčekových poukážok (každá je v hodnote 10 Eur) na ďalší nákup v e-shope www.tiandekozmetika.sk No nie je to skvelé - dostať darček a využiť ho na to, čo chcete a potrebujete??

Hlavnou cenou je v novembri niečo výnimočné - profesionálne rodinné fotenie v hodnote 200 Eur!

 

TianDe a e-shop tiandekozmetika.sk sú naozaj štedré. Platí to aj tento predĺžený víkend! A hneď 2x!

 

 

 

Vypadávanie vlasov je častým problémom žien i mužov. Najmä teraz, v jeseni, trápi tento problém mnohých. Pozrime sa, čo s tým vieme urobiť, ako si môžeme pomôcť prírodnou cestou. Pripravili sme si pre vás domáce recepty, s použitím aj tých najbežnejších ingrediencií.

 

S pribúdajúcimi rokmi sa mení naša postava, vlasy, no asi najviditeľnejšie prejavy starnutia sú na tvári. Už od 25. roku života začíname starnúť a vo veku 35 je to už neprehliadnuteľné. Koža sa stenšuje, pribúdajú vrásky, pigmentové škvrny; pleť celkovo ochabuje. Viete, ktoré sú hlavné príznaky starnutia pleti a ako ich minimalizovať?

 

V októbri hráme opäť - tentokrát o 50 TianDe BALÍČKOV. Súťažte celý mesiac - čim viac nákupov v hodnote min. 39 €, tým väčšia šanca na výhru!

 

Nie je nič neobvyklé, ak si na kefe na vlasy alebo vo vani všimnete väčšie množstvo vypadnutých vlasov. Závažnejšie vypadávanie vlasov nastáva u žien v tehotenstve a u mužov s pokročilým vekom. Často vlasy viac vypadávajú aj počas prechodných období, napr. v jeseni. Ako sa však vypadávania vlasov účinne zbaviť tak, aby boli opäť zdravé, krásne, bohaté a lesklé?

 

Sme bližšie než si myslíte! Prinášame vám nový spôsob doručenia na viac ako 1500 výdajných miest na SK aj v ČR. 

Vyzdvihnutie vášho balíčka si teraz môžete naplánovať podla vašich možnosti v blizkosti vášho bydliska či práce. Nie ste časovo viazaní na kuriéra, nemuíte stáť v radách na pošte. Všetko vybavíte rýchlo na výdajnom miete Zásielkovne.

Ako to funguje?

 

 

Naše telo je výnimočné. Ak sa oň dobre staráme, odvďačí sa nám pevným zdravím, vitalitou aj dlhovekosťou. S telom je to podobne ako s autom. Ak ho pravidelne čistíme, chodíme na kontroly do servisu (čítaj: na preventívne lekárske prehliadky), kvalitne ho živíme – slúži nám dobre a dlho. No kto z nás sa o svoje telo stará na 100%?  Kto sa naozaj zdravo stravuje, pravidelne cvičí, spí 7-8 hodín denne, nezažíva stres, nežije v znečistenom prostredí? Asi nikto. I preto sú dôležité pravidelné očistné či detoxikačné kúry.

 

Len tento víkend - od piatku 25.10. do nedele 27.10.2019 platí akcia - DOPRAVA len za 0,90 Eur. Akcia sa vzťahuje na všetky objednávky v minimálnej hodnote 25 Eur.

 

Nakúpte v termíne 18. do 20. októbra TianDe výrobky v e-shope tiandekozmetika.sk v minimálnej hodnote 30 Eur a my vám pribalíme DARČEK navyše! Plátenú masku!

 

„Čistota – pol života“. Už naše prastaré mamy vedeli, že čistenie je základ. A platí to aj v starostlivosti o pleť. V dnešnej dobe sa ľahko dostaneme ku kvalitným a pravdivým informáciám; ešte ľahšie sa stretneme s mnohými nepravdami, či polopravdami. Aj o čistení pleti. Spýtali sme sa dermatologičky, odborníčky na slovo vzatej, ako to s tým čistením pleti v skutočnosti je?

 

Suchá pokožka je tenšia a citlivejšia na vonkajšie prostredie v porovnaní s normálnou či mastnou pokožkou. Typ pokožky dedíme a môžete si byť takmer isté, že ak suchú pokožku mala vaša mama, budete ju mať aj vy. V mladosti suchšia môže byť suchšia pokožka skôr výhodou, no s pribúdajúcim vekom je to horšie.

 

V septembri hráme opäť! Tentokrát o 10 TIANDE BALÍČKOV!

V každom nájdete skvelé TOP TIANDE BESTESELLERY, najpredávanejšie TianDe produkty v e-shope www.tiandekozmetika.sk!

 

Odpoveďou na to, ako sa stať silným, dlhovekým a mať krásnu mladistvú pleť je.... amarant!

Amarant je jedna z najstarších úžitkových rastlín na svete. Má mnohoraké využitie a nezameniteľné účinky, ktoré ľudia oceňujú po stáročia. A vy už tušíte prečo.

 

Poznáte už TOP 10 BESTSELLEROV v našom TianDe e-shope? Používate ich aj vy? Tu je zoznam tých najlepších a najobľúbenejších produktov TianDe - skúste ich aj vy!

 

Správna starostlivosť dokáže spraviť s pleťou zázraky.

Poradíme vám, ako dosiahnuť krásnu a žiarivú pleť aj po takom náročnom období ako je leto.

 

 

E-shop www.tiandekozmetika.sk je naozaj štedrý!

Fytonáplasť Yaoshen Forte ku každej objednávke nad 39 Eur ZADARMO.

 

Nakúpte u nás koncom augusta a potešte sa hneď 2x: výrobkami TianDe v balíčku a tiež darčekom navyše! 5 Eurová poukážka čaká práve na VÁS!

 

S e-shopom tiandekozmetika.sk môžete vyhrať aj v AUGUSTE! 

V hre sú spolu 4 balíčky a 1 hlavná cena!

Súťaž prebieha v termíne od 1. do 31.8. a žrebovať budeme každý týždeň! 

 

Aké by to bolo leto, keby nebolo farebné? Farba mora, piesku, oblohy....zmrzliny. Ale aj pestrejších šiat a farbičiek na tvár!

 

Osviežte si svoju "kozmetickú výbavu" novinkami z TianDe!

V ponuke pribudla nová rada pleťovej kozmetiky pre citlivú pleť Vita Derm, kde nájdete čistiacu penu, toner, pleťový krém na tvár a krém na očné okolie. Nemenej zaujímavé sú aj rada fytokrémov na ruky a nohy Dr. Taiga a termoochranný sprej na vlasy.

 

Aj keď leto nie je obdobím, ktoré by prialo make-upu, pravá dáma si aj s touto situáciou hravo poradí. A najmä, keď je príjemný letný večer a „letná teraska“ s vychladeným pohárom Prosecca už volá. Pravdaže, aj tu platí zásada, že menej je viac. Veď hrubá vrstva make-upu na tvári nevyzerá dobre v nijakom ročnom období, na nijakej žene. Správne zvolený make-up však vašu tvár dokáže skrášliť, ubrať jej roky a zvýrazniť to, čo je pekné. Aké sú pravidlá dokonalého večerného letného make-upu?

 

Pocit ľahkých nôh je na nezaplatenie. Ale čo, ak máme naopak neustály pocit ťažoby v nohách alebo dokonca začínajúce ochorenie nôh? Čo to znamená a čo môžeme urobiť ešte dnes?

Ochorenia žíl dolných končatín patria v súčasnosti u nás aj v iných vyspelých krajinách medzi bežné ochorenia. Trpia ním 3x viac ženy ako muži. 

 

Pigmentové škvrny, nazývané tiež starecké alebo slnečné škvrny, netrápia len starších ľudí. Potrápiť môžu aj tých mladších, najmä ženy v období tehotenstva. Tieto chyby krásy našťastie nie sú zdraviu nebezpečné a nemusia byť ani trvalé.

 

Čo urobíte, ak sa chcete v lete osviežiť? Dáte si osviežujúci nápoj, zmrzlinu a možno nanuk? Ale čo urobíte s vašou pleťou? V lete odporúčame zvýšiť starostlivosť o vašu pleť. Určite sa vám neskôr odvďačí. Pleť, ktorá je dlhodobo dehydrovaná, je viac náchylná na tvorbu predčasných vrások. Viete, čo môžete urobiť veľmi rýchlo, nestojí to veľa času, námahy ani peňazí?

 

Každý rok sú letné prázdniny tou iskrou v živote, na ktorú sa po celý rok tešíme. Nejde však ani tak o letné prázdniny, ako o obdobie dovoleniek. Niektorí ju už majú za sebou, iní už stihli tých dovoleniek a ďalší ešte len začínajú baliť kufre alebo odpočítavať posledné dni v práci. Dovolenka je zaslúženým relaxom, kedy môžete skutočne vypnúť a zabudnúť na každodenné povinnosti. 

 

Hydratácia je základom života, respektíve voda je základom nášho života. Veď keď sa zamyslím, tak aj naše telo sa skladá z vody, ktorú obsahuje vo veľkom množstve. Viac ako 60% nášho tela je práve voda. Preto nám určite dáte za pravdu, že voda je pre nás nesmierne dôležitá a rovnako to platí aj v prípade našej pokožky. Ba hydratácia je základným každodenným krokom v starostlivosti o pleť, a to pre každý typ pleti, v každom ročnom období. Verte alebo nie, ale horúci vzduch počas leta je rovnako škodlivý ako studený vzduch v zime. Preto by ste hydratáciu nemali podceňovať.

 

Pre nás je leto jedno krásne obdobie – more, slnko, dovolenky, oddych. My na dovolenke načerpávame stratenú energiu a dobíjame baterky, no naše vlasy práve naopak; tie o silu prichádzajú. V lete vlasy si vyslovene pýtajú extra dávku starostlivosti a ešte aj niečo navyše. Pravdaže, ak po lete nechcete mať na hlave niečo výrazne pripomínajúce slamu.

 

Krásne chceme byť počas celého roka, aj v lete! Toto ročné obdobie je pre našu pokožku obzvlášť náročné – vysoké teploty, ostré slnko, zvýšené potenie, klimatizácia vo vnútri, veľké zmeny teplôt počas dňa... to všetko pri líčení v lete musíme brať do úvahy. Pozrime sa spoločne na tipy a triky, vďaka ktorým budeme celý letný deň krásne, svieže, upravené a o našu pleť bude aj dobre postarané.

 

Leto je pre mnohých najkrajším obdobím roka. Neodmysliteľne k nemu patria prázdniny, dovolenky, more či hory. Cestovanie aj čas strávený s najbližšími. Užite si toto leto na maximum a vyvarujte sa chybičkám, ktoré vám môžu radosť z leta prekaziť.

 

V e-shope www.tiandekozmetika.sk rozdávame darčeky často a radi!

Od 1. do 4. augusta pribudne ďalší darček - krémová MASKA, ktorú dostanete automaticky ku každému nákupu nad 30 Eur.

 

Hrajte a vyhrajte! S e-shopom tiandekozmetika.sk aj v LETE! 

Vyhrať môžete každý týždeň, spolu až 20 letných tianDe balíčkov*, ktoré obsahujú samé praktické veci potrebné v lete!

Súťaž prebieha v termíne od 1. do 31.7. a žrebovať budeme každý týždeň. 4 x 5 letných balíčkov čaká na svojho výhercu. 

 

Celulitída, celulitídka.... nejednu z nás straší. O to viac v lete, keď sú sukne krátke a dni dlhé. Je jedno, či sme vysoké a štíhle alebo nižšie s pár kilami navyše. Či sme mladé ženy alebo ženy v krásnom zrelom veku 35+, celulitída sa nevyhne skoro žiadnej z nás. Celulitída je našou „starou známou“, ktorú možno nemáme rady, ale už sme si na ňu tak trochu aj zvykli. Mnoho žien si myslí, že je to geneticky dané, že to prichádza s vekom.... a nič sa s tým robiť nedá. Omyl, milé ženy, omyl! Dá sa to! Bez naozajstného chcenia, zmien v životospráve a trpezlivosti to však nepôjde.

 

...alebo prečo by každá moderná žena mala mať vo výbave aj 3D Photoner?

3D Photoner je prístroj s komplexnými fotochromatickými a ultrazvukovými účinkami vytvorený pre použitie v domácich podmienkach a určený pre pravidelné kozmetické procedúry. Je to akoby ste mali vlastný kozmetický salón u seba doma. Ak túžite po krásne vypnutej a rozjasnenej pleti bez vrások, zvýšenej pigmentácie či ďalších známok starnutia, ste na správnej adrese!

 

Látkové pleťové masky patria v súčasnosti medzi najobľúbenejšie masky, a to nielen medzi ženami, ale aj medzi pánmi. A ani sa tomu nemôžeme čudovať, pretože neobsahujú žiadne dráždivé zložky a nie je z nich neporiadok. Stačí si ich len aplikovať na tvár, nechať pôsobiť 15 – 20 minút a užívať si príjemný pocit a účinky masky, vďaka ktorej môžete odhaliť žiaru a krásu vašej pleti. Jednoducho povedané, za takýto krátky čas maska poskytne vašej pleti všetky potrebné látky, ktoré vplyvom negatívnych faktorov stratila. A to je dôvod, prečo by ste mali masku do svojej bežnej starostlivosti zaradiť aj vy.

 

Milé dámy,

ak sa rady zapájate do zábavných aktivít, kde máte možnosť vyhrať pekné ceny, máme pre vás jeden tip! Na našom facebooku sme prvý júlový týždeň pripravili Aktivitu BUĎ MASKA! Zapojte sa aj VY!

 

Nakúpte vo vašom obľúbenom e-shope TianDe www.tiandekozmetika.sk nad 25 Eur a za dopravu neplatíte! Akcia DOPRAVA ÚPLNE ZADARMO prebieha v termíne od štvrtka 25.7. do nedele 28.7.2019 a platí pre všetky objednávky v rámci Slovenska.

 

Máme pre vás skvelú novinku! Prepájame "svet online a offline". Najväčší e-shop TianDe na Slovensku - www.tiandekozmetika.sk - prichádza aj do vášho mesta a otvára servisné centrum, ktoré bude slúžiť najmä ako odberné miesto objednaného tovaru online cez náš e-shop! Začíname Banskou Bystricou, už 25. apríla 2019!

 

 

JÚN je u nás nesmierne bohatý! Na súťaže aj na darčeky. Zapojte sa aj VY do júnovej súťaže s e-shopom tiandekozmetika.sk a vyhrajte! Hráme o:

 3 x 3 darčekové balíčky TianDe a hlavnú cenu 1x prístroj 3D Photoner!

Zvýšte svoju šancu na výhru a do súťaže zaregistrujte všetky svoje júnové objednávky! Je to veľmi jednoduché.

 

Zapojte sa aj vy do novej májovej súťaže e-shopu tiandekozmetika.sk o 10 balíčkov TianDe! Zvýš svoju šancu na výhru a zaregistruj do súťaže všetky svoje objednávky v máji! Je to jednoduché.

 

Kým sa začiatok jari datuje na 21. marec, začiatok jarnej alergickej sezóny je vždy iný. A netreba zabúdať na to, že alergická sezóna začína v každej krajine v inej dobe a častokrát závisí od samotnej prírody, kedy ten čas upchatých nosov, zaslzených a svrbiacich očí nastane. Avšak všetky, respektíve niektoré z týchto príznakov môžu byť spôsobené aj v dôsledku astmy alebo bežnej nádchy, ktorú človek dokáže vyležať. Samozrejme, v tomto prípade netreba hneď vylučovať ani respiračné problémy a iné ochorenia, ktoré môžu spôsobiť sťaženie dýchania, a to aj napríklad z dôvodu upchatého nosa.

 

s e-shopom www.tiandekozmetika.sk!

Ak chcete vyhrať jeden z 15 balíčkov TianDe v celkovej hodnote 850 Eur, zapojte sa do súťaže e-shopu www.tiandekozmetika.sk! Je to veľmi jednoduché. Každá vaša objednávka nad 39 Eur + poštovné môže byť zaradená do súťaže a vyhrať! Čím viac objednávok, tým väčšia šanca vyhrať!
 

 

7. apríla v roku 1948 vznikla Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) a o dva roky bol tento deň vyhlásený za Svetový deň zdravia. A my si ho chceme s vami aj týmto článkom pripomenúť a možno aj inšpirovať k tomu, aby ste začali žiť zdravšie. Skúste si zadať slovné spojenie „zdravý životný štýl“ do googlu a zistíte, že za 29 sekúnd tu máte 2 940 000 odkazov!? Nuž, tento pojem sa v poslednom desaťročí stal fenoménom, o tom niet pochýb. Mnohí o tom hovoria, píšu; iní sa tak snažia aj žiť. Ale viete, čo zdravý životný štýl je v skutočnosti?

 

„Celý deň nič nejem a keď mi je na odpadnutie, tak si dám kúsok syra“ – známa hláška z filmu, kde si Meryl Streep (alias Miranda Priestlyová) zahrala hlavú rolu v úlohe nekompromisnej šéfky známeho časopisu. A veru, asi všetky máme podobné dámy vo svojom okolí. Ženy, ktoré žijú na grilovanom kurati, natvrdo uvarených vajíčkach a nízkotučnom jogurte. V domnení, že diéta s vysokým obsahom bielkovín je tým správnym kľúčom ku krásne vyformovanej postave, sa na takúto stravu necháte nahovoriť aj vy. No je to to správne tajomstvo chudnutia? A koľko bielkovín naše telo potrebuje, aby sme sa cítili skvelo vo vlastnej koži?

 
Ostropestrec mariánsky známy hlavne ako bodliak patrí medzi rastliny so zaujímavým zoznamom pôsobenia na ľudský organizmus. Možno ho poznáte aj vy ako rastlinu, ktorá blahodarne pôsobí na ľudské zdravie. Obsahuje látku zvanú sylimarín, ktorá má protizápalové a antivírusové účinky. Látku, ktorá pozitívne vplýva na regeneráciu ľudskej pečene. Okrem toho však bodliak disponuje aj antioxidačnými a protistarnúcimi vlastnosťami, ktoré majú vplyv na vzhľad našej pokožky.  
 
 

Zákusky, majonézový šalát, vyprážané rezne a rybky, jednohubky... Tiež na všetky tieto dobroty spomínate, akoby ste ich jedli len včera? A už je to nejaký ten piatok, čo nám toto sviatočné obdobie plné pochúťok skončilo. Síce sa skončilo, no my sa môžete trápiť aj naďalej, pretože sme nášmu telu dopriali oddych a množstvo jedál, vďaka ktorým môžeme mať pocit plnosti.
 

 

Chcete vyhrať jeden z 15-tich exkluzívnych balíčkov TianDe? Zapojte sa do súťaže ešte teraz!

 

Zo všetkých strán sa ozývajú varovné hlasy, aby sme znížili spotrebu rôznych vecí. Aj nám zaleží na tom, aby naša príroda tu bola aj pre naše vnúčatá a v plnej kráse.
 

Každý deň sa všetky staráme o svoju korunu krásy, ako len vieme, no niekedy je to úplne zbytočné, pretože aj napriek tomu sú naše vlasy zničené, bez života, bez lesku a jednoducho nevyzerajú ako z katalógu. A dokonca ani prípravky, ktoré sľubujú žiarivú „hrivu“ v konečnom dôsledku nerobia vôbec nič.

 
To najlepšie na záver? Na december sme pre vás pripravili skutočne velkolepú súťaž. Chcete vedieť viac?

 
Zlato v kozmetike patrí v súčasnosti medzi populárne zložky, ktoré sa pridávajú do pleťových krémov, pleťových sér, či dokonca do pleťových masiek. V dávnej minulosti sa taktiež vedelo o účinkoch zlata, ktoré si vo svojich skrášľovacích procedúrach dopriala samotná Kleopatra. Bola známa predovšetkým tým, že spávala v zlatej maske. Ak ešte ostaneme v minulosti, mali by sme spomenúť aj alternatívnu liečbu zlatom, ktorú využívali najmä Číňania. V Indii zase bolo zlato používané na omladenie a revitalizáciu v starobe.
 
 
Pre ľudí, ktorí sa prvýkrát registrovali v e-shope TianDe, došlo k menším zmenám. Zľava im bude uplatnená až keď dosiahnu nákup za 20 bodov v plných cenách. Človek, ktorý sa prvýkrát registruje v akomkoľvek e-shope TianDe, nanovo zbiera prvých 20 bodov v plných cenách. Pre vašu predstavu, v e-shope 20 bodov predstavuje sumu zhruba 25 Eur. Nové pravidlá platia len pre novoregistrovaných zákazníkov. Pre už existujúcich zákazníkov sa nič nemení.
 
Ako postupovať pri prvom nákupe:
1. Prihláste sa. Pozor, prvý nákup uvidíte v plných cenách.
2. Vložte do košíka jednotlivé položky
3. 20 bodov je zhruba 25 Eur
4.  Z nákupu sa vám odráta 25 Eur. Na celú zvyšnú sumu sa vám uplatní zľava 35%

5. Pre istotu si skontrolujte vaše ID a vyberte si spôsob dopravy a platby

6. Dokončite nákup.
7. Po expedicii vášej prvej objednávky sa vám automaticky nastaví zľava 35% na všetky dalšie nákupy

 
 

Pred tisíckami rokov, kedy sa dážď a sneh premenili na čisto biely ľad a kedy nedochádzalo k znečisteniu životného prostredia, sa vyformovali ľadovce, ktoré predstavujú fascinujúce úkazy pre mnohých zvedavcov, ale aj vedcov. Zároveň, čo vie len málokto, ľadovcová voda predstavuje zázrak pre naše zdravie, ale aj pre našu krásu.

 

Mnohí z nás a dokonca aj naši predkovia verili v silu kameňov. Tie ich ochraňovali pred urieknutím a dodávali im silu či dokonca chránili pred chorobami. Dnes sa takéto liečivé kamene využívajú v ajurvéde, ktorej podľahli aj známe hviezdy.

 

Chcete vyhrať 1 z 10 balíčkov kozmetiky TianDe? Zapojte sa do súťaže!

 

Viete, ako na to bez technológii? Taká vec, ako umývanie riadu je v dnešnej dobe oveľa jednoduchšia, ako kedysi. Možno si ešte aj vy pamätáte, ako naši starí rodičia nosili vodu vo vedrách, zohrievali ju na peci a používali na umytie nádob. Dnes už všetko hodíme do umývačky riadu a je to vybavené. Ale, ako si poradiť s odolnými pripálenými zvyškami jedla v hrnci či na tanieri aj bez umývačky riadu a nestráviť drhnutím jedného hrnca celú mladosť?

 

Chcete ísť na dovolenku s plážovou či kozmetickou taškou TianDe?. Zapojte sa do súťaže, v ktorej na vás čaká až 20 týchto jedinečných tašiek.

 

Pokožka je najväčším orgánom tela, ktorý je zložený z niekoľkých rôznych zložiek, vrátane vody, bielkovín, lipidov, minerálov a vitamínov...

Ak ste priemerný človek, tak vaša koža váži približne 3 kg. Chráni nás pred infekciami a baktériami a počas celého nášho života sa pokožka neustále mení. Ako však podporiť jej regeneráciu?

 

Keď je potrebné vašu pleť oživiť, upokojiť, hydratovať alebo akokoľvek inak ošetriť, siahnite po pleťových maskách. Žijeme v zlatej ére pleťových masiek, preto máme na výber nespočetné množstvo masiek, ktoré majú rôznu konzistenciu a účinky. Masky sú vyvinuté na liečbu množstva problémov s pleťou (akné, suchá pokožka, starnúca pokožka, vrásky atď.) - stačí si len vybrať tú, ktorá je určená presne pre váš typ pleti.

Každopádne, nie vždy je všetko také ružové ako sa zdá. Totižto, nie každý z nás pozná svoj typ pleti a dokonca, poniektorí si nevedia zvoliť správny typ a konzistenciu masky. Tak ako sa v tom všetkom vyznať?

 

Cítite sa unavene a nemáte dostatok energie na to, aby ste čo i len prstom pohli? Je vaša pokožka suchá a vaše kruhy pod očami sú také viditeľné, že sa vôbec nedajú prekryť korektorom? Tak v tomto prípade je vaše telo plné škodlivých látok, teda toxínov. Tento fakt vás robí ideálnym kandidátom na vírusy a rôzne chrípky, ktoré v tomto období na nás útočia z každej strany. Z tohto dôvodu vaše telo nutne potrebuje detoxikáciu!

 

Mnohé z nás počas svojho života nosia nesprávne zvolené vložky, či tampóny. Podľa prieskumov je to dokonca viac ako polovica žien na svete. Prečo si volíme nesprávne hygienické vložky? Častokrát siahame po tých najhrubších vložkách v presvedčení, že zabránia nechcenému úniku.

 

Vitajte vo svete TianDe

Spoločnosť TianDe predstavuje unikátnu kolekciu kozmetiky vyrábanú tradičnými postupmi čínskej medicíny s využitím najnovších vedeckých úspechov a pokročilej technológie.

TianDe kozmetika má nielen rýchly účinok, zlepšuje pleť pomocou látok, ktoré prestupujú do hĺbky, ale dokáže stimulovať naše vlastné bunky k činnosti, aj keď sú už tzv. spiace ...

Dokáže ju doslova prebudiť, aktivovať a oni začnú zase pracovať. Navyše tým, že obsahuje veľmi  veľa účinných prírodných látok, ktorých účinok je vyskúšaný v Tradičnej čínskej medicíne už po tisícročia, má energetický náboj ... Táto kozmetika naozaj dokáže nabiť pleť aj človeka úžasnou energiou... a to hneď na prvýkrát, pri prvom ošetrení pleti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia