Ako nakupovať

Kategórie
 
 
 
 
 
Ako nakupovať, keď nie ste členom TianDe

Jednoducho. Ako v každom bežnom e-shope. Kliknete na tovar, ktorý vás zaujíma, označíte počet kusov a kliknete "kúpiť". Na konci vyberiete spôsob doručenia, spôsob platby a objednáte.

Ak však chcete nakúpiť s výraznou zľavou (viac ako 1/3) a získať VIP členstvo v TianDe, potrebujete ID číslo. To Vám vieme zabezpečiť na počkanie. 

 
Sme bližšie než si myslíte - viac ako 1500 výdajných miest

Sme bližšie než si myslíte! Prinášame vám nový spôsob doručenia na viac ako 1500 výdajných miest na SK aj v ČR. 

Vyzdvihnutie vášho balíčka si teraz môžete naplánovať podla vašich možnosti v blizkosti vášho bydliska či práce. Nie ste časovo viazaní na kuriéra, nemuíte stáť v radách na pošte. Všetko vybavíte rýchlo na výdajnom miete Zásielkovne.

Ako to funguje?

 

 
Ako si vybrať darček k nákupu

Máte už svoje oblúbené produkty v košíku? Nezabudnite si ešte pred dokončením objednávky vybrať svoj darček od e-shopu www.tiandekozmetika.sk! Darček si môžete vybrať pri objednávke nad 40 Eur a čím vyššia objednávka, tým hodnotnejšie produkty TianDe na výber.
 

Ako na to? Tu je jednoduchý návod:

 

 

Prevody bodov je možné robiť z uhradených objednávok (uskutočnených 1.-6. dňa daného mesiaca - resp. posledny prac. deň do 6.teho v mesiaci).

Na body z objednávok uskutočnených v mesiaci, kedy chcete mať pripísané body, nie je potrebné žiadať o ich prevod. Prevedú sa v prípade, že budú uhradené podla podmienok uvedených nižšie, automaticky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia