KONTAKTY

Zuzana Slovačková
Nové Zámky
tel: +421911 262 362
objednavka@tiandekozmetika.sk

TOP PRODUKTY


» Zubné kefky
Zubné kefky, ktoré niečo vydržia

 

Zubná kefka je súčasťou života asi každého človeka. Nevynímajúc naše deti. U nás bola zubná kefka vždy "zodratá" zachvílku. Štetinky sa rozliezli a bolo po kefke. Časté kupovanie zubných kefiek išlo dosť do peňazí. Dnes už takýto problém nemám :-)


Kefky som si vždy vyberala podľa toho, aby boli šetrné k detským zúbkom, ale aj aby ma to nezruinovalo. Nakoniec som to našla v kefke TianDe. Maťko si túto kefku obľúbil veľmi rýchlo a čistenie zúbkov je pre neho konečne aj zábava.Väčšina detských zubných kefiek, ktoré sú dostupné na trhu, to sú miniatúrne kópie kefiek pre dospelých. Ich hlavnou odlišnosť spočíva v prevedení - farebný dizajn, rukoväť vo forme hračky, alebo dokonca hudobný sprievod. Ale určite budete súhlasiť s tým, že nič z toho nemá vplyv na kvalitu čistenia.


kefky


Zubná kefka ProDental Junior od TianDe je vhodná pre detské ústa a to nielen čo sa týka veľkosti a dizajnu. Namiesto obvyklých nazbieraných zväzkov štetín má tento kefka pružné chĺpky vyrobené z inovatívneho polyméru. Zaisťujú jemnú očistu - práve to, čo malé pusinky potrebujú, veď sklovina mliečneho chrupu je takmer 2x tenšia, než sklovina stáleho chrupu, je horšie mineralizovaná a ľahko sa poškodí.Vďaka ohybnosti chĺpkov a ich zaobleným končekom môže kefka ProDental čistiť nielen zuby, ale aj ďasná a jazyk, kde sa hromadia na 90% všetkých ústnych baktérií. A chĺpky ako vlákna prenikajú do medzizubných priestorov.kefky2


Na otázku, kedy by malo dieťa začať používať zubnú kefku, odborníci hovoria: akonáhle má dieťa prvý zub. Veď už na ňom sa začína tvoriť plak, ktorý je potravou pre baktérie a zubný kaz.Na jednej strane, sú mliečne zuby len dočasným javom, ktorý čoskoro nahradí zuby trvalé. Na druhej strane - mliečne zuby sú chronickým zdrojom infekcie pre celý organizmus. Časté respiračné infekcie, zápaly stredného ucha, nádcha, angína, pyelonefritída a ďalšie choroby môžu byť práve dôsledkom zubného kazu. Ak nebudete dodržiavať ústnu hygienu a zubný kaz nebude liečený včas, bude dieťa choré častejšie ako deti so zdravými zubami.


kefky3


Okrem toho, mliečne zuby určujú zdravie a správne umiestnenie trvalého chrupu. Korene dočasných zubov pokrývajú zárodky trvalých, čo znamená, že zubný kaz sa ľahko prenesie z jedných na druhej. A v dôsledku predčasnej straty primárnych zubov sa môže vytvoriť nesprávny skus.Hlavicu ProDental Junior možné navyše zložiť a transformovať tak, aby sa zmenil uhol sklonu pre jednoduché čistenie vzdialených zubov. Lepšie sa Vám potom budú čistiť zadné zúbky.


771_Гигиена_60143

Je vedecký preukázané, že manuálne (ručné) zubná kefka rozvíja jemnú motoriku rúk, ktorá vo svojej rade má vplyv na pozornosť, myslenie, predstavivosť, vnímavosť, zrakovú a motorickú pamäť.


Tieto úžasné kefky si zaobstaráte za úžasnú cenu 4,1 Eura. Rozhodne ich odporúčam. Rovnako tak aj obdobné kefky pre dospelých.


Účinnosť zubnej kefky potom môžete ešte znásobiť prírodné pastou - Gél na zuby "Tekutý Vápnik". Chuťovo je výborný a veľmi účinný.


gel vápnik

 

 

Kefky si môžete vybrať vo farbách: fialová, modrá, zelená, ružová

Kefky a zubné pasty nájdete v katalógu a môžete si ich objednať na nižšie uvedených kontaktoch.


 

772_Гигиена_60140


Potrebujete viac informácií alebo chcete nakupovať so zľavou?


Neváhajte ma kontaktovať na t.č. 0911 262 362 alebo mailom na objednavka@tiandekozmetika.sk


Ak preferujete Facebook, môžete mi napísať správu alebo si ma pridať medzi priateľov TU:-)