KONTAKTY

Zuzana Slovačková
Nové Zámky
tel: +421911 262 362
objednavka@tiandekozmetika.sk

TOP PRODUKTY


» Sada hebké ručičky
Sada hebké ručičky

 

Sadu „Hebké ručičky“ som po prvýkrát vyskúšala v Brne, kde sme mali také malé stretnutie.


Obsahovala peeling, telovú soľ a krém na ruky. Keď mi Renatka s Olenkou ošetrili ruky touto sadou, bola som nadšená! Tak ľahké, hebké ruky som v živote nemala. Jednoducho paráda! A keď som si predstavila, že túto kúru môžem použiť na celé telo, tak som sa nevedela dočkať, kedy si tú sadu priveziem domov a okamžite som si ju kúpila. Ceny sú totiž ďalšou vecou, ktorá je na TianDe kozmetike úžasná!

 

hebke ručičky2

Preto aj vám prinášam návod, ako si toto ošetrenie rúk môžete spraviť v pohodlí vášho domova a so zaručeným relaxačným efektom :-)


Peeling má gelovú formu, teda nepoškodzuje pokožku, ale jemným spôsobom odstraňuje odumreté bunky. Naneste trochu peelingu na suché ruky, ja si dávam tak vo velkosti 3-4 hráškov. Jemne masírujte ako keby ste si umývali ruky tak 1-2 minútky, budú sa vám robiť na rukách také „žmolky“ , to je odumretá koža.


Potom si ruky opláchnite a naneste telovú soľ na mokré ruky, trochu viac ako peelingu, tak vo velkosti 5-6 hráškov. Znova jemne masírujte ruky 1-2 minúty, pokiaľ je vám to príjemné. Nevyvíjajte silný tlak na ruky, naozaj stačí jemne masírovať, tak aby vám to bolo príjemné.


Následne si ruky opláchnite, osušte a naneste krém. Mne stačí množstvo vo velkosti hrášku, max. dvoch. A už len vychutnávajte tú ľahkosť a hebkosť svojich rúk :-)


Produkty zo sady "Hebké ručičky" nájdete v katalógu a môžete si ich objednať na nižšie uvedených kontaktoch.


Verím, že aj vy sa po tejto skúsenosti budete tešiť, kedy si túto kúru spravíte aj na telo. Je ideálne si toto ošetrenie robiť aj po ťažkom dni len na nohy, a následne nohy natrieť krémom Slaviton, nohy sa vám určite poďakujú :-)

 

tiande slaviton


Prajem Vám veľa príjemných relaxačných zážitkov s kozmetikou TianDe.


Ak potrebujete viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na t.č. 0911 262 362 alebo mailom na objednavka@tiandekozmetika.sk


Ak preferujete Facebook, môžete mi napísať správu alebo si ma pridať medzi priateľov TU:-)