KONTAKTY

Zuzana Slovačková
Nové Zámky
tel: +421911 262 362
objednavka@tiandekozmetika.sk

TOVAR V AKCII


Referencie

Moja pleť normálne piští, keď sa stane také niečo ako teraz, že si zabudnem doma denný krém a odličovač.

asi som sa stala závislá na tej úžasnej kozmetike, ktorú mi odporučila Zuzana ešteže tu mám zvyšok tejto

úžasnej sady.

Gabriela Revická www.gabriela.ezeny.sk

 

 

 

Mala som problem s ladvinami ukrutne bolesti tie gao je pecka aj wutong...

Aj hadi krem na ekzem, aj oriesok na vlasy, aj na umyvanie aj pracie gule... Ako spokojna som...:-)

Ponatierala som Slavitonom rodicov aj ocina a teraz sa biju o ten moj, tak im musim dokupit

Mirka G., Budmerice

 

 

 

Tak se musím pochlubit masíruji bříško,boky, zadek,stehna tělovou solí a zeštíhl. sprcháčem dnes jsem se koukala jak mi mizí celulitida na zadku a tak se jako i hezky tvaruje a vybělali mi strie na břiše a nejsou moc vidět ,musím fakt hledat hodně zblízka :-) Dále jsem úplně vyřízená z pasty mořské perly, to je jako normální, že se po ní ztrácí zubní kámen ? to je hustýýý, zíírám . Myslela jsem, že se sama strií ,celulitidy a zubního kamene , nějakými výrobky nemohu zbavit, to by mě v životě nenapadlo :-), ale měla jsem to štěstí a poznala jsem TianDe a to fakt umí zázraky :-) a jak mi začaly růst vlasy a jsou pevné o tom ani nemluvím :-))) a je toho ještě víííc

Markéta L., ČR


 

Ja som sa do soli zamilovala. Som objemná, korpuletná dáma a veru teplá mi dajú zabrať. Keď si však ráno a večer vymasírujem soľami celé telo, tak sa cítim ako znovuzrodená. Spočiatku ma koža trošku poštipkávala, ale po pár dňoch to úplne prešlo. Len skutočne doporučujem používať to spolu s citrusovým sprchovacím gelom a expoliačnou šatkou. Gelú stačí trošku, pretože šatka to celé krásne napení.

Katarína B., Nové Zámky

 


Keď som prvýkrát videla vložky TianDe v katalógu, tak som si povedala, že za vložky teda také peniaze nedám...mávala som silnú menštruáciu a minula som minimálne 3 balíky velmi savých vložiek. Ved by ma to zruinovalo - som si myslela...ale kedže bola s ostatnými produktami spokojná a chcela som tiande odporúčať dalej, tak som si jeden mesiac kupila 3 balíky vložiek Nefritová sviežosť na skúšku...prvé pocity boli zvláštne, boli svieže a mierne chladivé :-) ale do hodinky si moje telo zvyklo na ten pocit a sviežosť a pohoda zotrvala až do konca menštruácie...už pri prvom použítí som počas menšturácie minula len 1,5 balíka vložiek TianDe a skrátila sa mi na 3 dni...bolo to neuveritelné a od tej doby som o vložkách neprestala hovoriť, pretože okrem týchto vecí mi zmizli zdravotné problémy ako výtoky, zapal či svrbenie. Dnes, ked už viem, z čoho sa bežné vložky vyrábajú a poznám účinky týchto bylinných vložiek, som vdačná že mám možnosť používať tieto vložky nielen ja ale aj mnohé dalšie ženy v mojom okolí.

Zuzana Slovačková, Grand riaditeľka TianDe, Nové Zámky