KONTAKTY

Zuzana Slovačková
Nové Zámky
tel: +421911 262 362
objednavka@tiandekozmetika.sk

» O mne
O mne

Volám sa Zuzana Slovačková a mám 4 krásne deti.

Tri najstaršie už vyleteli z hniezda, ale veľkú radosť mi robí najmladší člen rodiny malý Maťko, ktorý je pre mňa nielen hnacím motorom, ale aj veľkou motiváciou:-)

Nie som typ človeka, ktorý sa dokáže plakať nad rozliatym mliekom, beriem život ako príde a snažím sa veci robiť tak, aby boli prínosom nielen pre mňa, ale aj pre moje okolie.

Keď som predčasom musela začať riešiť svoje zdravotné problémy, život mi prinášal do cesty rôznych ľudí, ktorí rozdávali nielen nádej, ale aj pre mňa cenné rady.

A takýmito chodníčkami sme sa spoznali aj s Luďkom Doubravom, ktorý mi okrem iného povedal aj o prírodnej čínskej kozmetike TianDe a ihneď ma to zaujalo...som typ človeka, ktorý rád posúva informácie o dobrých a kvalitných veciach ďalej, a tak sa snaží pomôcť aj ďalším ľudom pri riešení možno podobných prekážok v živote. Takže ma Ľudek vôbec nemusel „prehovárať“ aby som skúsila túto kozmetiku ponúknuť svojmu okoliu. Prvý krok však bol, že si ju najprv vyskúšam.

Naskytla sa mi možnosť ísť medzitým ešte do Brna na krátku prezentáciu tejto kozmetiky, a tak som ju využila a spojila príjemné s užitočným. Navštívila som svojho syna, ktorý tam žije, stretla som sa osobne s Ľudkom, ktorý je mimochodom venuje aj zdravému životnému štýlu a Renátku Královú, ktorá je expert na onlinemarketing a to bolo práve to čo som v danom čase tiež intenzívne riešila.

Na prezentácii som vyskúšala skvelé produkty a to sadu "Hebké ručičky", ktorá obsahovala peeling, telovú soľ a krém na ruky. Keď mi Renatka s Olenkou ošetrilil ruky touto sadou, bola som nadšená! Tak ľahké, hebké ruky som v živote nemala. Jednoducho paráda! A keď som si predstavila, že túto kúru môžem použiť na celé telo, tak som sa nevedela dočkať, kedy si tú sadu priveziem domov a okamžite som si ju kúpila. Ceny sú totiž ďalšou vecou, ktorá je na TianDe kozmetike úžasná! Produkty sú vysokej kvality, ale za prijateľné ceny. Veď len napríklad regeneračný krém na ruky s Aloe Vera stojí 2 Eurá a míňa sa pomaličky napriek tomu, že ho používam denne.

tiande tovar

Od toho momentu som začala kozmetiku TianDe testovať na vlastnej koži, vyskúšala som masky na oči, na tvár, po ktorých som sa cítila ako znovuzrodená, náplaste, ktoré mi ušetrili mnoho bolesti, či už hlavy alebo ramena a dnes sú súčasťou mojej lekárničky a kabelky, vložky s bylinkami, bez ktorých si už svoje dni neviem ani predstaviť, neskôr aj pracie turmalínové gule, vďaka ktorým periem lacnejšie a bez chemikálií. Pre mňa čerešničkou na torte je prírodný deodorant Natural Veil, ktorý je z vulanickej horniny, neucpáva pory, neprebíja parfém a vydrží viac ako rok intenzívne používania :-) A je toho omnoho viac.

Som tak nadšená, že nemám dôvod sa s týmito skúsenosťami nepochváliť. A preto, ak je to čo len trochu možné, rada rozdávam príjemné pocity vo forme TianDe kozmetiky ďalej. Keď si napríklad moje kamarátky a rodina vyskúšali sadu na „Hebké ručičky“, boli nadšené tiež a dnes už majú svoje výrobky doma.

TianDe kozmetika nie je „len“ kozmetika. Je to spôsob, ako by krásna a zdravá v každom veku :-)

ja2

A v čom môže byť spolupráca so mnou pre vás prospešná?

Tých pozitív je určite viac, dočítate sa o nich tu: SPOLUPRÁCA

Ak budete chcieť, môžete sa pridať ku mne na ceste za úspechom, aby ste mohli mať v živote to po čom túžite, o čom mnohokrát len snívate.

Ak potrebujete viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na t.č. 0911 262 362 alebo mailom na objednavka@tiandekozmetika.sk

Ak preferujete Facebook, môžete mi napísať správu alebo si ma pridať medzi priateľov TU:-)