KONTAKTY

Zuzana Slovačková
Nové Zámky
tel: +421911 262 362
objednavka@tiandekozmetika.sk

TOP PRODUKTY


» Elixír mladosti
Elixír mladosti so slimačím mucínom

 

"Elixír mladosti zo slimákov"V niektorých ázijských kozmetických salónoch dnes nie je núdza o zákazníkov. Čakacia doba je aj niekoľko mesiacov dopredu. Ženy čakajú na novú exkluzívnu službu, ktorá ako kozmetický prípravok ponúka slimáky.Vedci zistili, že žľazy slimákov produkujú unikátny sekrét (hlien) ktorý podporuje regeneráciu, vyhladenie a zmäkčenie pokožky, odstraňuje suchosť a odlupovanie.


Počas kozmetickéj procedúry sa slimák plazí po pokožke tváre a zanecháva slizké stopy. 5 minút takejto srandy stojí najmenej 100 dolárov.


slimačia kúra


Spoločnosť TianDe poskytuje možnosť pocítiť vplyv
sekrétu slimákov, bez čakania v poradí do kozmetických salónov. TianDe ponúka nový rad krémov s mucínom zo slimákov, v tejto kozmetickej ráde, slimačí sekrét sa nachádza v očistenej a koncentrovanej forme - vo forme výluhu - mucínu.Ceny produktov, radu Snail Secret sa v katalógu TianDe výrazne líšia od cien veľkopriestorových procedúr zo slimákov:

- Viacfunkčný krém na tvár z mucínu slimákov, 5 ks x 10 ml - 25,5 €


- Viacfunkčné krém na oči z mucínu slimákov, 5 ks x 10 ml - 25,5

- Maska na tvár z mucínu slimákov, 1 ks - 4,2 €Produkty série Snail Secret sú
balené do jednotlivých vreciek po 10 gramov s praktickým dávkovačom. Zmenšená dávka znižuje počet používaných konzervačných látok: čím je menší objem kozmetického prípravku, tým menej konzervačných
látok je nevyhnutných na trvanlivosť výrobku. Hermeticky zapečatený sáčok a dávkovač - spoľahlivá bariéra proti preniknutiu mikróbov vnútri vrecka s krémom.História hovorí, že slimáky sa používali na kozmetické účely ešte v starovekom Grécku. Hippokrates nazýval sekrét slimákov "elixírom mladosti" a robil kožné masť z drvených slimákov.Našťastie, dnes slimačí sekrét zbierajú "humánnym" spôsobom a slimáky zostávajú zdravé a živé.Aby dostali slimačí sekrét, žľazy slimákov stimulujú tým,  že ich umiestňujú do kolotoča - špeciálneho rotujúceho kontajnera. Výsledkom tejto atrakcie sa stáva zvýšená produkcia sekrétu.Pomocou svojho sekrétu (mucínu) sa slimáky nielen pohybujú, ale aj opravujú svoje orgány a ulitu. Regeneračné potenciál slimákov obdivoval ešte Charles Darwin, najmä vedca prekvapovali schopnosti slimákov opravovať ich poškodenú hlavu. Molekuly mucínu, z chemického hľadiska, sú glykoproteíny (bielkoviny + sacharidy).Proteínové zložky mucínu slimákov (aminokyseliny, peptidy)
vyživujú pokožku, podporujú syntézu spojivového tkaniva a stimuluje bunkovú obnovu, zabraňujú starnutiu kože.


 

Chceli by ste aj vy chceli nakupovať so zľavou bez záväzkov, napíšte mi na na objednavka@tiandekozmetika.sk alebo ma kontaktujte na 0911 262 362.


Ak preferujete Facebook, môžete mi poslať správu tu:

FB Zuzana Slovačková

13814441_10210542326419830_1733001145_n